Cygara Buena Vista | brazylijskie cygara | młoda marka cygar

Buena Vista

Buena Vista to marka cygar, która ma swoje korzenie w historii Kuby. Nazwa pochodzi od słynnego Buena Vista Social Club, klubu muzycznego z Hawany, który był popularny w latach 40-tych i 50-tych XX wieku. Marka Buena Vista została reaktywowana w 2009 roku przez niemiecką firmę Oettinger Davidoff AG, która jest również właścicielem innych znanych marek cygar, takich jak Davidoff czy Camacho. 

Cygara Buena Vista produkowane są na Dominikanie, gdzie wykorzystuje się starannie dobraną mieszankę tytoniu z różnych regionów Ameryki Łacińskiej. Są to cygara o różnych mocach i smakach, od delikatnych i łagodnych po mocne i pełne. W ofercie marki znajdują się zarówno cygara masowe, jak i limitowane edycje dla kolekcjonerów. Buena Vista stawia na wysoką jakość swoich wyrobów, a także na ciekawą oprawę wizualną. Pierścienie cygar często są bardzo estetyczne i kreatywne, co przyciąga uwagę klientów. W sumie, Buena Vista to marka cygar, która łączy historię i tradycję Kuby z nowoczesnością i jakością dominikańskiej produkcji.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 8,00 zł - 47,00 zł

Aktywne filtry:

Linię Dark Fired Kentucky wyróżnia oryginalny sposób suszenia liści tytoniu. Są one zawieszane nad tlącym się drewnem dębu i orzesznika. Dzięki takiemu zabiegowi liście tytoniu nabierają bogatszego aromatu, który wyczuwalny jest podczas palenia cygara i ma wpływ na smak cygara.

Cena 42,00 zł