Cygara Perla del Mar | cygara z Nikaragui | cygara PDM

Perla Del Mar

Perla del Mar to marka cygar produkowana przez firmę J.C. Newman Cigar Company, jednego z najstarszych producentów cygar w Stanach Zjednoczonych. Marka Perla del Mar została założona w latach 80. XX wieku, ale w 2012 roku została odnowiona i wprowadzona na rynek z nowym wyglądem i nowymi smakami. Cygara Perla del Mar produkowane są w fabryce El Reloj w Estelí w Nikaragui. Zastosowanie tytoni z Hondurasu, Kostaryki i Nikaragui oraz staranne wykonanie przez doświadczonych torcedores gwarantuje jakość cygar na bardzo wysokim poziomie. 

Cygara te charakteryzują się łagodnym smakiem z nutami drzewnymi, miodowymi i pikantnymi, dzięki czemu są idealne dla początkujących miłośników cygar, ale również dla bardziej doświadczonych palaczy. Cygara Perla del Mar zdobyły wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę "Best Buy" od magazynu "Cigar Aficionado", a także nagrody w konkursie "Top 25 Cigars" organizowanym przez magazyn "Cigar Journal".

Perla del Mar to marka, która cieszy się uznaniem wśród miłośników cygar na całym świecie, dzięki wysokiej jakości swoich produktów i nowoczesnemu podejściu do projektowania i wytwarzania cygar.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 30,00 zł - 219,00 zł

Aktywne filtry:

Cygaro Perla del Mar Corojo w formacie robusto z pokrywą corojo z Ekwadoru posiada aromaty z pikantnym, pieprzowym profilem. Jest idealne dla poszukiwaczy wysokiej jakości dymu bogatego w złożone, aromatyczne nuty smakowe. 

Cena 38,90 zł

Cygaro w ciemnej pokrywie Connecticut Broadleaf oferujące kawowy aromat połączony z nutami czekolady. Wkładka i zawijacz wykonane są z nikaraguańskich liści tytoniu.

Cena 32,00 zł