Nowe produkty

Produktów: 90

Rich Aroma to nowa odsłona klasycznego tytoniu fajkowego Amphora. Mieszanka Burley, Virginia, Kentucky i Oriental dostarcza intensywnego doświadczenia smakowego. Nuta orzechów laskowych nadaje głębi, a palenie jest wolne i przyjemne.

Cena 48,95 zł

Amphora Original Blend to perfekcyjne połączenie Kentucky, Virginia i Burley, uwydatnione czekoladowym aromatem. Stulecia tytoniowego mistrzostwa ukazują się w subtelnej harmonii smaków. Ta delikatna mieszanka oferuje niezapomniany, łatwo palący się dym, przenoszący fajczarza w fascynującą podróż smakową. 

Cena 48,95 zł

Mieszanka Burleya, ognistego Kentucky i słodkiej Virginii z nutą kakao, drzewnej woni i cytrusowej słodyczy. Paląc, doświadczysz chłodnego dymu o autentycznym smaku tytoniu. Dla koneserów, którzy doceniają perfekcję w każdym paleniu.

Cena 48,95 zł

Capri Deluxe Black to arcydzieło dla miłośników cygar. Solidność, styl i innowacyjność spotykają się w tej szafie Adorini. Z trójstronnymi szklanymi panelami, elektronicznym nawilżaniem, pojemnością 3100 cygar i eleganckimi detalami – to perfekcyjny wybór dla każdej kolekcji. 

Cena 13 900,00 zł

Te-Amo The Original San Andres Robusto to wyjątkowe cygaro z 100% meksykańskim tytoniem z regionu San Andres Tuxtla. Oferuje złożony smak z delikatnym akcentem soli, osadzony w pięknej, oleistej pokrywie. Stanowi idealny wybór dla miłośników intensywnego doświadczenia palenia.

Cena 52,00 zł