Nowe produkty

Produktów: 531

Ekskluzywna brandy z Majorki, produkowana od 1851 roku w destylarni Bodega Suau. Leżakowana przez 15 lat w beczkach z amerykańskiego dębu Limousin, zachwyca złocistym kolorem i bogatym, złożonym smakiem. Subtelne nuty owoców, dębiny i wanilii, z długim, lekko pikantnym finiszem, czynią ją wyjątkowym trunkiem klasy premium.

Cena 239,00 zł

Byzantium Primitivo di Manduria to wytrawne czerwone wino z subregionu Mandurii w Puglii, charakteryzujące się rubinową barwą z granatowymi refleksami. Bogate aromaty śliwek i dojrzałych czerwonych owoców łączą się z aksamitnym, lekko pikantnym smakiem i długim finiszem. Idealne do pieczonego mięsa, dziczyzny, jagnięciny i twardych serów.

Cena 69,00 zł

Młody Ziemniak 2023 to limitowana wódka kraftowa z gorzelni Chopin na Podlasiu, wytwarzana z młodych ziemniaków odmiany Denar. Charakteryzuje się krystalicznie czystą barwą, subtelnym ziemistym aromatem i gładkim, delikatnym smakiem.

Cena 249,00 zł

Stojak na 1 cygaro w kształcie X, wykonany ręcznie w Polsce, to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Solidne drewno oraz ciekawy design sprawiają, że jest to nie tylko praktyczne akcesorium, ale również elegancka ozdoba przestrzeni.

Cena 69,00 zł

Zestaw Glenmorangie i Brick House – idealny prezent dla miłośników cygar i whisky. Zawiera dwa wyjątkowe cygara Brick House Double Connecticut Toro i Brick House Ciento Por Ciento oraz porcję degustacyjną whisky Glenmorangie the Original 10YO. Całość zapakowana w elegancką drewnianą skrzyneczkę, z dołączonymi zapałkami i obcinarką do cygar.

Cena 219,00 zł

Zestaw E.P. Carrillo Allegiance Sidekick Robusto, E.P. Carrillo Pledge Prequel i Teeling Whiskey – luksusowy prezent dla miłośników cygar i whiskey. Zawiera dwa wyjątkowe cygara Allegiance Sidekick Robusto oraz Pledge Prequel. Dopełnieniem jest porcja degustacyjna wyśmienitej whiskey Teeling. Elegancko zapakowany w drewnianą skrzyneczkę.

Cena 249,00 zł