Cuba Aliados | cygara Perez-Carrillo | cygara ręcznie robione

Cuba Aliados

Aliados to marka ręcznie robionych cygar, założona przez Don Rolando Reyesa, który prowadził fabryki w Hawanie, Hondurasie, Miami i Dominikanie. Pracował on m.in. dla marek takich jak H. Upmann, Partagas czy Romeo y Julieta. Jego cygara produkowane były od 1955 roku, po czym fabryka została skonfiskowana przez rząd Castro na początku lat 60. XX w. Po opuszczeniu Kuby Reyes dużo podróżował i dopiero w 1990 r. znalazł swój nowy dom w Hondurasie. 

Podróże Reyes'a odzwierciedlone są w dwóch różnych liniach cygar. Pierwsza z nich to stworzona przez Julio Eiroa w Hondurasie oryginalna mieszanka Rolando Reyes'a. Druga natomiast jest specjalnym wydaniem - Cuba Aliados, wyprodukowanym przez Ernesto Perez-Carrillo, ograniczonym do 15 000 skrzynek (10 000 skrzynek dla USA i 5 000 skrzynek dla rynku międzynarodowego). Wydanie to jest dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spróbowania legendarnych smaków wybornego tytoniu.

Aktywne filtry:

Eleganckie etui na 3 cygara Aliados w klasycznym brązowym kolorze. Wykonane z wysokiej jakości skóry, z precyzyjnym przeszyciem, zapewniające bezpieczne i stylowe przechowywanie ulubionych cygar. Zapakowane w eleganckie pudełko – doskonały prezent dla miłośników cygar.

Cena 159,00 zł

Podróżuj w luksusowym stylu dzięki temu humidorowi podróżnemu na 5 cygar Aliados. Jego piękna grafika to prawdziwa ozdoba, a zarazem gwarancja, że Twoje cygara będą przechowywane w idealnych warunkach, zachowując świeżość i smak. Idealny towarzysz każdego miłośnika cygar w podróży.

Cena 159,00 zł

Jednopłomieniowa zapalniczka plastikowa Jet Aliados to idealny wybór dla miłośników cygar. Wykonana z wysokiej jakości plastiku, z przepiękną grafiką nawiązującą do serii cygar Aliados. Wyposażona w otwór do uzupełniania gazu, zapewnia niezawodne zapalanie cygara w każdej chwili. Lekka i stylowa.

Cena 16,00 zł