Cygara Quorum | popularne cygara | niezawodne cygara

Quorum

Cygara tej marki stanowią kombinację nikaraguańskich tytoniów wkładkowych. Pokrywę stanowi liść z Ekwadoru, który dodaje im nieco egzotycznej elegancji. W rezultacie cygara Quorum są przyjemnie gładkie o średniej mocy. W ciągu zaledwie 3 lat, cygara Quorum stały się numerem 1 na świecie wśród importowanych, ręcznie robionych cygar z tego kraju. Marka Quorum należy do J.C. Newman Cigar Co., jednej z najstarszych firm w USA, prowadzonej przez rodziny Newman & Fuente.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 13,00 zł - 799,00 zł

Aktywne filtry:

Piękna, prostokątna popielnica marki J.C. Newman to doskonały dodatek dla każdego miłośnika cygar. Zdobiona złotymi akcentami i elegancko wykonana z porcelany, pomieści 2 cygara. Jej klasyczny design i wygodne wgłębienia sprawią, że palenie cygar stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Cena 179,00 zł
  • Promocja

Doskonałe cygaro od J.C. Newman. Delikatna pokrywa i nikaraguański wypełniacz tworzą cygaro idealne na co dzień. Bestseller w świecie cygar, który zasługuje na uznanie.

Cena 37,80 zł Cena podstawowa 42,00 zł
Najniższa cena: 42,00 zł -10%

Bardzo gładki, zrównoważony charakter, o dominujących smakach ciemnej czekolady, przyprawy, espresso i skóry sprawią, że jest doskonałym cygarem dla aficionado poszukujących właściwej relacji ceny do jakości.

Cena 25,00 zł
  • Promocja

Quorum Shade Double Gordo oferuje pełny smak w najlepszym stylu. Idealne cygaro do porannej kawy lub wieczornego relaksu. Pełne zachwycających aromatów.

Cena 37,80 zł Cena podstawowa 42,00 zł
Najniższa cena: 32,00 zł +18%

Quorum Shade należą do bardzo dobrze sprzedających się cygar z tego segmentu. Linia ta została wprowadzona po sukcesie linii Classic jako cygara nieco łagodniejsze. Ich pokrywę stanowi jedwabiście gładki liść typu Connecticut Shade.

Cena 32,00 zł