Cygara Chinchalero | dobrej jakości cygara | tanie cygara

Chinchalero

Chinchalero to cygara ręcznie robione z Nikaragui. Oferowane są w niewielkich rozmiarach, dobrej jakości i przyjemnym aromacie. Ponadto są bardzo atrakcyjne cenowo. Celem marki jest wyprodukowanie małego cygara, które nie byłoby ostrym. Ta marka zachwyca wszystkich Aficionados, którzy lubią małe formaty i aromatyczne i zrównoważone mieszanki tytoniu.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 19,00 zł - 605,00 zł

Aktywne filtry:

Chinchalero Fuerte Picadillo to ręcznie wykonane cygaro, które oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie. Idealny wybór dla początkujących, by doświadczyć jakości cygar premium z Nikaragui.

Cena 30,00 zł

Chinchalero Novillo Fuerte to doskonałe cygaro z Nikaragui o bogatym smaku i aromacie. Ręcznie wykonane z najwyższej jakości liści tytoniu z różnych regionów, gwarantuje niezapomniane doznania. Idealne na krótką chwilę relaksu. Smak natury w każdym paleniu.

Cena 34,00 zł

Chinchalero Perla to klasyczne cygaro ręcznie wykonane, łączące w sobie naturalne składniki z Nikaragui i Hondurasu. Ich delikatna pokrywa z liści tytoniu z Ekwadoru nadaje im wyjątkowy charakter. Cygara Chinchalero to wybór dla prawdziwych smakoszy.

Cena 22,00 zł

Chinchalero Torcidos Gordo to unikalne cygaro z dwiema warstwami pokryw, co nadaje mu nietypowy wygląd i bogaty profil smakowy. Pełne cedru, przypraw i niezwykłego aromatu. Dla koneserów, którzy lubią eksperymentować.

Cena 34,00 zł