Oro De Esteli

Oro De Esteli

Esteli to miejsce, w którym powstaje większość nikaraguańskich cygar, a okoliczne ziemie są idealne do uprawy tytoniu przeznaczonego do ich wyrobu. Region Esteli charakteryzuje się czarną i żyzną glebą, która produkuje ciężkie, pełne smaku liście tytoniu. Są one charakterystycznie ciemne, bogate w intensywne aromaty i smak. Esteli słynie z produkcji najpotężniejszego tytoniu w całej Nikaragui.

Cygara Oro de Esteli zachwycają delikatnymi do średniej mocy, kremowymi i gładkimi smakami z nutami cedru i orzechów. Oro de Esteli to marka, która łączy w sobie wysokiej jakości mieszankę tytoni long-filler z Nikaragui, oferując ręcznie robione cygara o pikantnych nutach i niezwykle atrakcyjnym stosunku jakości do ceny.

Aktywne filtry:

  • Promocja

Oro de Esteli Gordo to mocno przyprawione, pełne charakteru cygaro z typowym dla Nikaragui smakiem. Doskonałe połączenie jakości i ceny. Idealne dla miłośników cygar pełnych złożonych aromatów.

Cena 34,00 zł Cena podstawowa 42,00 zł
Najniższa cena: 32,00 zł +2,00 zł

Oro de Esteli Robusto cygaro z nikaraguańskiego Esteli, pełne intensywnych aromatów i bogatego smaku. Oferuje delikatne nuty cedru i orzechów w jedwabistej kompozycji. Idealne połączenie jakości w przystępnej cenie.

Cena 34,00 zł

Oro de Esteli Supremo to cygaro z Esteli, z Nikaragui. Z delikatną pokrywą i wyjątkową mieszanką z nikaraguańskiej Doliny Esteli, oferuje bogactwo smaku z nutami cedru i orzechów. Doskonały wybór dla miłośników dobrej jakości cygar w przystępnej cenie.

Cena 48,00 zł