AKTUALNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA:

Pracownik sklepu internetowego/Magazynier

? Marki

Poszukujemy pracownika do naszego sklepu (sklep z cygarami i alkoholami i magazynu - obsługa zamówień internetowych).

Obowiązki:

- obsługa klientów indywidualnych,

- obsługa zamówień internetowych (przygotowywanie zamówień i pakowanie),

- obsługa dostaw do magazynu,

- budowanie relacji i zaufania wśród klientów,

- dbanie o profesjonalny wygląd oraz czystość miejsca pracy.

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera, pakietu Microsoft Office,

- dyspozycyjność, również w soboty,

- kreatywność, chęć do nauki, zaangażowanie.

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę, pełny etat,

- ciekawą pracę w młodym zespole,

- szkolenia, degustacje,

- atrakcyjne zniżki dla pracowników.

Doradca klienta ds. sprzedaży cygar i alkoholi

? Warszawa Śródmieście

Poszukujemy pracowników do naszych lokali z cygarami i alkoholami premium w Warszawie Śródmieście. Shop&Lounge jest jednocześnie sklepem oraz palarnią, gdzie nasi goście mogą kosztować zakupionych u nas cygar oraz alkoholi.

Obowiązki:

- dbanie o profesjonalny wygląd oraz czystość miejsca pracy (sklep, palarnia, bar).

Wymagania:

- doświadczenie w handlu i/lub gastronomii,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- dyspozycyjność, również w weekendy,

- uczciwość, kreatywność, chęć do nauki i zaangażowanie,

- umiejętność obsługi komputera i pakietu Office.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,

- atrakcyjne zniżki dla pracowników,

- premię uznaniową po okresie próbnym.

Prosimy o wysłanie CV na adres: justyna.m@iguanacigars.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli:

Promocje
Sprawdź