Cygara Plasencia | marka cygarowa Plasencia | cygaro Plasencia

Plasencia

Plasencia to rodzina z długą tradycją wytwarzania cygar, która sięga początków XX wieku. Marka Plasencia jest uznawana za jedną z najbardziej cenionych i renomowanych marek cygarowych na świecie. Rodzina Plasencia ma własne plantacje tytoniu w Hondurasie i Nikaragui oraz zakłady produkcyjne w obu krajach. Plasencia produkuje cygara zarówno dla swojej marki, jak i dla innych marek cygarowych, co świadczy o wysokiej jakości ich produktów. 

Plasencia wytwarza cygara z różnych gatunków tytoniu z różnych regionów, takich jak Honduras, Nikaragua, Kolumbia, Kostaryka i Ekwador. Ich cygara są ręcznie robione przez doświadczonych torcedoros (pracowników zajmujących się ręcznym skręcaniem cygar), którzy starają się osiągnąć idealny poziom wilgotności i aromatu w każdym cygarze.

Plasencia oferuje szeroką gamę cygar, w tym cygara o różnej mocy, smaku i kształcie, dzięki czemu każdy miłośnik cygar może znaleźć coś dla siebie. Marka Plasencia zdobyła wiele nagród i wyróżnień za jakość swoich produktów, w tym tytuł "Najlepszej firmy tytoniowej roku" w 2017 roku, przyznawany przez magazyn "Cigar Journal". Cygara marki Plasencia są uznawane za jedne z najlepszych cygar na świecie i są popularne wśród miłośników cygar.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 21,00 zł - 339,00 zł

Aktywne filtry:

Ognisty tytoń z Ometepe tworzy złożoną mieszankę, zbalansowaną przez nikaraguańskie wypełniacze i pokrytą tytoniem z Jalapa. Delikatne nuty kawy, czekolady i kremu harmonijnie współgrają z owocowym charakterem.

Cena 64,90 zł