Cygara Plasencia | marka cygarowa Plasencia | cygaro Plasencia

Plasencia

Plasencia to rodzina z długą tradycją wytwarzania cygar, która sięga początków XX wieku. Marka Plasencia jest uznawana za jedną z najbardziej cenionych i renomowanych marek cygarowych na świecie. Rodzina Plasencia ma własne plantacje tytoniu w Hondurasie i Nikaragui oraz zakłady produkcyjne w obu krajach. Plasencia produkuje cygara zarówno dla swojej marki, jak i dla innych marek cygarowych, co świadczy o wysokiej jakości ich produktów. 

Plasencia wytwarza cygara z różnych gatunków tytoniu z różnych regionów, takich jak Honduras, Nikaragua, Kolumbia, Kostaryka i Ekwador. Ich cygara są ręcznie robione przez doświadczonych torcedoros (pracowników zajmujących się ręcznym skręcaniem cygar), którzy starają się osiągnąć idealny poziom wilgotności i aromatu w każdym cygarze.

Plasencia oferuje szeroką gamę cygar, w tym cygara o różnej mocy, smaku i kształcie, dzięki czemu każdy miłośnik cygar może znaleźć coś dla siebie. Marka Plasencia zdobyła wiele nagród i wyróżnień za jakość swoich produktów, w tym tytuł "Najlepszej firmy tytoniowej roku" w 2017 roku, przyznawany przez magazyn "Cigar Journal". Cygara marki Plasencia są uznawane za jedne z najlepszych cygar na świecie i są popularne wśród miłośników cygar.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 21,00 zł - 339,00 zł

Aktywne filtry:

Plasencia 149 Cosecha Azaculapa to cygaro z duszą – hołd dla 149 zbiorów tytoniu z rodzinnej plantacji Plasencia. Delikatna pokrywa z Olancho San Agustín, mieszanka tytoni z Doliny Jamastran, Olancho i Talanga dają niepowtarzalne doznania. Intensywne nuty czarnej kawy, orzechów, przypraw i ziemi, otulone kremową czekoladowo-kawową nutą.

Cena 89,00 zł

Plasencia Cosecha 151 La Tradicion Toro to mocny rarytas dla pasjonatów cygar. Zbudowany na fundamencie 151. zbiorów tytoniu, wyróżnia się ciemnym, oleistym liściem z Hondurasu w pokrywie. To wybór dla tych, którzy pragną głębokich, intensywnych smaków.

Cena 80,00 zł

Plasencia 151 San Diego Corona Gorda to hołd dla pięciu pokoleń tradycji cygarowej. To eleganckie honduraskie puro, wyrażające smaki ziemi, kawy i delikatnej słodyczy. W formacie corona gorda, unika trendów, oferując wyrafinowane palenie w czasie około godziny. 

Cena 62,00 zł

Plasencia Alma del Campo Guajiro to cygaro, w którym mistrzowsko splecione nuty kawy, orzechów i przypraw tworzą unikalną mieszankę smakową. Ręcznie wykonane, owinięte w piękny nikaraguański liść tytoniu, dostarcza intensywnych doznań dla miłośników cygarowych doświadczeń.

Cena 74,00 zł

Nikaraguańskie puro, w którym historia i pasja tytoniowej tradycji łączą się z unikalnym doświadczeniem pięciu pokoleń rodziny Plasencia. Cygaro emanuje intensywnymi nutami kawy, orzechów i przypraw, oferując średnią moc i głęboką złożoność smaku.

Cena 89,00 zł

Ognisty tytoń z Ometepe tworzy złożoną mieszankę, zbalansowaną przez nikaraguańskie wypełniacze i pokrytą tytoniem z Jalapa. Delikatne nuty kawy, czekolady i kremu harmonijnie współgrają z owocowym charakterem.

Cena 64,90 zł