rum z Panamy

rum z Panamy

Aktywne filtry:

Odkryj La Cruz 12 YO, rum o niepowtarzalnym aromacie, tak cenionym, że zachęca do wielokrotnego delektowania się. Destylowany z pasją i dojrzewający w dębowych beczkach po amerykańskim bourbonie.

Cena 169,00 zł

Aromatyczny rum pełen nut karmelu, cynamonu i wanilii. Jego bursztynowy kolor to skarb w butelce, a owocowy finisz rozgrzewa zmysły. Wyborny trunek, który można degustować solo na kostkach lodu.

Cena 209,00 zł

Rum o głęboko rubinowym kolorze, oferujący zapach korzenia tataraku, cynamonu i suszonych owoców. Pikantność kawy, słodycz toffi na podniebieniu. Długi, bogaty finisz z nutami mineralnymi.

Cena 425,00 zł

Odkryj magię La Cruz 7 YO, rumu tkanego z ekskluzywnej produkcji i tradycyjnej jakości. Jego wyjątkowy aromat zaprasza do kolejnych łyków. Bursztynowa barwa, delikatna wanilia, kwiatowe akcenty i drzewne nuty tworzą niezwykły taniec smaków.

Cena 126,00 zł

Ekskluzywna produkcja, intensywny aromat i delikatnie zrównoważony finisz sprawiają, że La Cruz Anejo to wyjątkowy rum. Starannie wyprodukowany z soków trzciny cukrowej, destylowany w kolumnie i starzony w dębowych beczkach.

Cena 89,00 zł

Ekskluzywna produkcja tworzy niepowtarzalny aromat Ron La Cruz Elixir. Miedziany kolor, zapach trawy cytrynowej i białego piżma wiodą do intensywnego smaku gotowanego moszczu, z nutami kakao i lukrecji.

Cena 125,00 zł