Samplery (zestawy)

Zestaw cygarowy może być dobrym pomysłem na prezent lub idealnym rozwiązaniem dla poczatkujących palaczy. Zestawy przygotowywane są często z jakiejś specjalnej okazji, mogą być także dużo tańsze niż cygara kupowane osobno. Sampler (pol. próbka), zawiera kilka różnych modeli cygar. Zestawy to nie tylko cygara ale także połączenia cygar i akcesoriów cygarowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z ofertą firmowych zestawów sklepu Cigarro.pl.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 132,00 zł - 1 650,00 zł

Aktywne filtry:

Odkryj wyjątkową kolekcję Joya de Nicaragua Seleccion Especial Obras Maestras. To podróż przez 50 lat historii, pasji i doskonałości. Numero Uno L’Ambassadeur, Cuatro Cinco Torpedo i Cinco Decadas Diadema to wybitne dzieła sztuki cygarowej. Ten zestaw to zaproszenie do ekskluzywnego świata smaku i tradycji marki Joya de Nicaragua.

Cena 419,00 zł

Sampler składa się z 5 cygar w formacie robusto. Pomimo że cygara są tej samej marki, to każde jest z innej linii. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą poznać pełen przekrój smakowy cygar nikaraguańskich. Ponadto Oliva jest jedną z najbardziej cenionych marek cygarowych na świecie.

Cena 339,00 zł

Bardzo limitowany zestaw 5 wspaniałych cygar OLIVA SERIE V z 2009 roku w drewnianej skrzyneczce. Obejmuje dwa cygara w formacie diadema, które nie są dostępne w Polsce w regularnej ofercie Serii V. To idealny na prezent dla miłośnika cygar, ale także świetny pomysł także jako upominek biznesowy dla kontrahentów. 

Cena 339,00 zł
  • Promocja

Oliva Serie V Double Robusto w formie oryginalnego samplera to idealny wybór dla koneserów, którzy cenią sobie wysoką jakość, bogaty smak i aromat cygar. Jest to również doskonały prezent dla każdego, kto lubi cygara.

Cena 798,15 zł Cena podstawowa 939,00 zł
Najniższa cena: 939,00 zł -15%