Samplery (zestawy)

Zestaw cygarowy może być dobrym pomysłem na prezent lub idealnym rozwiązaniem dla poczatkujących palaczy. Zestawy przygotowywane są często z jakiejś specjalnej okazji, mogą być także dużo tańsze niż cygara kupowane osobno. Sampler (pol. próbka), zawiera kilka różnych modeli cygar. Zestawy to nie tylko cygara ale także połączenia cygar i akcesoriów cygarowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z ofertą firmowych zestawów sklepu Cigarro.pl.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 109,00 zł - 1 650,00 zł

Aktywne filtry:

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Cena 229,00 zł

Brick House Natural Robusto Sampler to zbiór wyjątkowych cygar, które kontynuują tradycję kubańskiego piękna. Wykorzystują specjalnie dobrane, starannie dojrzewające nikaraguańskie liście z tytoniem Havana Subido. Średnia moc, delikatne nuty cedru i owocowy finisz sprawiają, że są one wyjątkowym wyborem dla miłośników klasyki.

Cena 249,00 zł

Odkryj wyjątkową kolekcję Joya de Nicaragua Seleccion Especial Obras Maestras. To podróż przez 50 lat historii, pasji i doskonałości. Numero Uno L’Ambassadeur, Cuatro Cinco Torpedo i Cinco Decadas Diadema to wybitne dzieła sztuki cygarowej. Ten zestaw to zaproszenie do ekskluzywnego świata smaku i tradycji marki Joya de Nicaragua.

Cena 419,00 zł