La Unica

La Unica należy do jednej z marek należących do JC Newman. Oferuje wyjątkową wartość cygar premium od 1986 roku, jednak miała skromne początki. Przed boomem cygarowym Stanford J. Newman podsunął swojemu dobremu przyjacielowi Carlosowi Fuente Seniorowi pomysł na wytworzenie aromatycznego, bogatego cygara premium zapakowanego w niedrogi celofan bez drogich drewnianych skrzynek i ozdób. 

Carlos wybrał rozmiary, a Stanford stworzył mieszankę - połączenie dominikańskich tytoni typu long filler z kubańskich nasion, specjalnie starzonych dla uzyskania maksymalnego smaku i gładkości. W ciągu zaledwie pół roku La Unica stała się najlepiej sprzedającym się opakowaniem cygar premium w Stanach Zjednoczonych. 

Dziś La Unica zdecydowanie zachowuje historę marki. Cygara te zapoczątkowały nową erę w pakowaniu cygar. Oprócz innowacyjnego podejścia do opakowania, La Unica oferuje świetną jakość swoich wyrobów. Ręcznie robione w Dominikanie przez Tabacalera A. Fuente cygara stały się uwielbianymi na międzynarodowym rynku i cenionymi za doskonałą złożoność i aromat.

Aktywne filtry: