Cygara Principes | cygara ręcznie robione | cygara Dominikana

Principes

Marka Principes powstaje w fabryce La Aurora. Te cygara z Dominikany świetnie sprawdzają się do codziennego palenia ze względu na świetną jakość w atrakcyjnej cenie. Polecane są przede wszystkim osobom rozpoczynającym swoją przygodę z paleniem cygar, ponieważ zapewniają wyjątkowo łagodny aromat. Dostępne są również w różnych wariantach smakowych.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 12,00 zł - 40,00 zł

Aktywne filtry:

Po sukcesie cygar maszynowych Principes, postanowiono stworzyć ręcznie robione cygara w bardzo przystępnej cenie. Tak powstały cygara Principes LF, które dostarczą wyjątkowych i niezapomnianych smakowych wrażeń.

Cena 31,90 zł

Po sukcesie cygar maszynowych Principes, postanowiono stworzyć ręcznie robione cygara w bardzo przystępnej cenie. Bardzo ciemna pokrywa typu Maduro zapewnia słodycz i zachwycający aromat.

Cena 26,00 zł

Cygara z linii Principes LF oferują zrównoważone palenie połączone z zachwycającym smakiem, bardzo ciemna pokrywa typu Maduro zapewnia słodycz i niezwykły aromat.

Cena 31,90 zł

Principes Nicaragua Robusto to wspaniałe wprowadzenie do świata cygar. Zrównoważony smak z nutami cytrusów, jagód, drewna, kawy, czekolady i miodu. Doskonała jakość w przystępnej cenie.

Cena 29,90 zł

Principes Nicaragua Toro to wyborne cygaro w przystępnej cenie. Zbalansowany smak cytrusów, jagód, drzewa i kawy z kremowo-słodkimi nutami czekolady i miodu przedstawia tradycję La Aurora w nowym wydaniu.

Cena 39,90 zł