Karen Berger

Karen Berger

W świetle zachodzącego słońca nad Esteli Cigars S.A., fabryką cygar, rozgrywała się niezwykła historia. Historia kobiety, która stała się legendą w świecie cygar. Karen Berger, nieustraszona Królowa Cygar, znana ze swojej odwagi, miłości do tradycji i niesamowitej pasji. Dla Karen cygara to nie tylko wyroby tytoniowe, to droga życiowa, która zaczęła się od jednego wyjątkowego dnia w fabryce. Kiedy Enrique Berger, znany jako Don Kiki, właściciel fabryki, niezadowolony ze zwiniętej partii, rzucił cygara pod stopy swoich pracowników. Nie spodziewał się jednak, że to wydarzenie zaważy na przyszłości jego firmy. Wśród ukaranych znalazła się młoda Karen. To nie był początek miłości między Karen a Don Kiki, ale początek innej pasji, bowiem od tego dnia Karen zaczęła palić cygara. 

Karen szybko zakochała się w sztuce cygar, a jej pasja tylko rosła z każdym kolejnym skręcanym cygarem. To właśnie miłość do cygar stała się jednym z filarów jej życia.

Don Kiki, znany i szanowany w branży cygarowej, przekazał Karen nie tylko wiedzę o produkcji cygar, ale także wartość próbowania i rozumienia każdego aspektu tego rękodzieła. To był początek czegoś wyjątkowego.

Karen Berger to nie tylko kobieta z pasją do cygar, to także kobieta biznesu. Razem z mężem, Enrique Bergerem, stworzyli imperium cygarowe, które odniosło sukces na rynku amerykańskim i międzynarodowym. Jej zaangażowanie w rozwijanie firmy jest niezwykłe - zarządza fabryką w Nikaragui, nadzoruje plantacje tytoniu, prowadzi sklep z cygarami Don Kiki Cigars w Daytona Beach i zarządza całym przedsiębiorstwem. To życie pełne wyzwań, ale Karen nigdy nie zastanawiała się nad rezygnacją, ponieważ widzi w tym kontynuację dziedzictwa swojego męża.

Marka K by Karen Berger to nie tylko cygara, to esencja pasji, lojalności i odwagi. Każdy wyrób tej marki to dzieło sztuki, stworzone z miłością i dbałością o najmniejszy detal. To wyjątkowe cygara, które docenią wszyscy miłośnicy tego rękodzieła. Karen Berger jest ikoną przemysłu cygarowego. Jej wkład w rozwijanie tej branży, zwłaszcza jako kobiety, jest nieoceniony. Jej determinacja i pasja są inspiracją dla innych kobiet, które chcą podążać za swoimi marzeniami. K by Karen Berger to historia, pasja i dziedzictwo. To marka, która trwa i rozwija się, przynosząc na rynek cygara najwyższej jakości. To marka, która zawsze będzie kojarzona z Królową Cygar - Karen Berger.

Aktywne filtry:

Cygaro pełne elegancji i intensywnego smaku. Ręcznie wytwarzane z nikaraguańskim zawijaczem i wkładką oraz pokrywą w postaci Maduro. Po rozpaleniu, odkryjesz wspaniałe smaki pełne słodyczy i pikantności.

Cena 50,90 zł