Edycje limitowane

Wielu producentów co jaki czas wydaje cygara sygnowane jako EDICION LIMITADA. Taką okazją jest na przykład Międzynarodowy Festiwal Kubańskich Cygar, organizowany cyklicznie przez firmę Habanos S.A. Cygara z edycji limitowanych, posiadają zwykle dodatkowy pierścień informujący o ich specjalnym wydaniu.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 42,00 zł - 799,00 zł

Aktywne filtry:

H. Upmann Noellas LCDH to arcydzieło cygarowe, które dojrzewało w szklanym słoju. Oferuje aromaty czekolady, karmelu, cedru, kawy i orzechów. Niski nakład, ograniczona dostępność.

Cena 83,00 zł

La Aurora 100 Años to wyjątkowe cygaro, które stanowi hołd dla długiej tradycji produkcji cygar. Uważane za jedno z najlepszych dominikańskich cygar na świecie, to mieszanka dominikańskich tytoni, oferująca bogaty smak drewna, skóry, suszonych owoców i delikatnych nut miodu i kakao.

Cena 199,00 zł

La Aurora Preferidos Hors d’Age 2020 w formacie Toro zdobyło zdobyło wiele nagród. To mocne, aromatyczne cygaro, pełne nut drewna, orzechów i cynamonu. Eleganckie opakowanie dodaje mu wyjątkowego uroku. Dla wymagających miłośników cygar.

Cena 129,00 zł