Cygara Nub | krótkie cygara | małe cygara

Nub

Marka uważana za jedną z najbardziej innowacyjnych. Jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza kciuka. Nub'y są krótkie i grube. Cechuje je pełna moc i zwarta budowa (przy czym ciąg jest wyśmienity). Mimo niewielkiej długości Nub'y pali się naprawdę długo. Palenie trwa około godziny, czyli tyle czasu ile przeznaczamy na palenie klasycznego robusto. Choć to cygaro nowoczesne, ma znaczący wkład w świat cygar, ubogacając pasję ich palenia. Zamiarem projektantów było stworzenie cygara doskonałego i kultowego, co bez wątpienia udało się. Cygara Nub wytwarzane są w sławnych fabrykach Tabacalera de Oliva w Nikaragui.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 12,00 zł - 499,00 zł

Aktywne filtry:

Czapka z daszkiem Nub - idealna dla pasjonatów cygar. Wygodna, trwała i pełna charakteru. Subtelny design z logo Nub to wyjątkowy sposób, aby wyrazić swoją miłość do tego fascynującego świata.

Cena 39,00 zł

Czapka z daszkiem Oliva - idealna dla pasjonatów cygar. Wygodna, trwała i pełna charakteru. Subtelny design z logo Oliva to wyjątkowy sposób, aby wyrazić swoją miłość do tego fascynującego świata. Odkryj swój unikalny styl z czapką Oliva.

Cena 39,00 zł

Eleganckie etui na 2 cygara Nub w kolorze czarnym z tłoczonym logo marki to idealne połączenie stylu i praktyczności. Ochroni Twoje ulubione cygara. Oryginalne, trwałe i funkcjonalne.

Cena 89,00 zł

Przyjemność palenia cygar Nub jest definiowana przez jakość składników, mistrzostwo ich konstrukcji oraz idealny dobór mieszanki liści tytoniu.

Cena 45,90 zł

Wyraziste nuty cedrowo-kawowe. Pełna moc i świetny format, interesujący także dla miłośników figurados. Kaliber 60.

Cena 48,90 zł

Mocna kawa i Nub Connecticut to nieodłączna para. To "nowoczesne" cygaro zapewni ok. 50 minut relaksu w pędzącym świecie. Zatrzymajmy się więc na chwilę...

Cena 44,90 zł

Mocna kawa i Nub Connecticut to nieodłączna para. To "nowoczesne" cygaro zapewni ok. 50 minut relaksu w pędzącym świecie. Zatrzymajmy się więc na chwilę...

Cena 48,90 zł

Zdecydowany kremowy smak połączony z aromatami gorzkiej czekolady, kawy oraz toffi. 

Cena 50,90 zł

Dzięki zastosowaniu pokrywy typu "habano" jest Nub'em o najbardziej złożonym aromacie. Nub idealny dla miłośników prawdziwej Kuby.

Cena 48,90 zł