zestawy Cigarro.pl

Na urodziny, imieniny, na święta lub po prostu jako upominek. Specjalnie na takie okazje, przygotowaliśmy dla Państwa nasze firmowe zestawy cygar. Pakowane w drewniane skrzynki, będą oryginalnym pomysłem na prezent, nie tylko dla mężczyzny.

Filtry:

Cena

  • 91,00 zł - 759,00 zł

Aktywne filtry:

Kultowa, amerykańska whisky w małej buteleczce, idealna do wypicia przy cygarze, 2 cygara Perdomo i zestaw do odpalenia cygara. To wszystko zamknięte w drewnianą skrzyneczkę, która świetnie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika cygar.

Cena 199,00 zł

Zestaw prezentowy dla miłośnika cygar. W eleganckiej, drewnianej skrzyneczce znajdują się cygara Sobremesa Brulle Robusto i Sobremesa Elegante en Cedros. Pierwsze przenosi w podróż do tradycji łagodnych smaków z nutą kremowego brulée, a drugie oferuje doznania średniej mocy z nutami cedru, kakao i kawy.

Cena 159,00 zł

Odkryj wyjątkowy zestaw upominkowy 107 Aniversario, skrywający w drewnianej skrzyneczce arcydzieła cygarowe La Aurora 107 Nicaragua Robusto i Ecuador Belicoso. Doświadcz niezwykłych smaków z rumami Oliver's Exquisito 1995 i Ophyum 12 Sistema Solera. 

Cena 199,00 zł

Podaruj pełnię smaku z zestawem Casa Turrent. Wyjątkowe cygara serii 1880 w różnych wariantach, połączone z rumami Cubaney 8YO i Oliver Maximo XO. Dodatkowo, obcinarka i zapalniczka, wszystko w eleganckiej drewnianej skrzyneczce. Doskonały prezent dla prawdziwego konesera.

Cena 379,00 zł

Podaruj odrobinę luksusu w najlpszym wydaniu Clasico Joya No.1 - cygara Joya de Nicaragua Clasico Robusto i Toro oraz rumy Presidente 23 YO i Quorhum 23 YO. Dodatkowo obcinarka, zapalniczka i elegancka skrzyneczka. Prezent dla prawdziwych pasjonatów, łączący smak, historię i styl.

Cena 199,00 zł