Cygara Partagas | kubańskie partagasy | partagasy do palenia

Partagas

Marka nazwana od nazwiska jej założyciela, Don Jaime'go Partagasa, który wytwarzał cygara już w 1845 roku. Jego fabryka jest dziś najczęściej odwiedzaną przez turystów wytwórnią cygar na Kubie, ponieważ jest jedną z najstarszych w tym kraju. Cygara powstają w tej samej XIX-wiecznej fabryce w centrum Hawany. To marka o bardzo szerokiej gamie formatów, słynących z cygar o pełnej mocy i intensywnym, wyrazistym smaku. Wszystkie cygara tej marki zwijane są całkowicie ręcznie (totalmente a mano) i z całych liści tytoniu (tripa larga). Przeznaczone dla prawdziwych koneserów.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 0,00 zł - 629,00 zł

Aktywne filtry:

Partagas Mini Deluxe to esencja Kuby w 10 małych cygaretkach. Intensywne, bogate aromaty ziemiste charakterystyczne dla marki, idealne są na krótką przerwę, by cieszyć się smakiem wysokiej jakości cygar. Dla nowicjuszy i znawców.

Cena 39,90 zł

Partagas Mille Fleurs to małe, ale pełne charakteru cygaro, które dostarcza autentycznych smaków marki Partagas. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią klasykę w lżejszym wydaniu.

Cena 59,00 zł

Kolejne cygaro w naszej ofercie od Partagas, tym razem w formacie Petit Corona. Pyszne aromatyczne cygaro pozwoli na pół godziny oderwać się od rzeczywistości.

Cena 64,00 zł

Kolejne cygaro w naszej ofercie od Partagas, tym razem w formacie Petit Corona. Pyszne aromatyczne cygaro pozwoli na pół godziny oderwać się od rzeczywistości.

Cena 52,00 zł

Kolejna wersja serii, którą zaprzestano produkować w 2001 r. Partagas Capitols pojawiły się na rynku ponownie w 2020 r. Pełne słodkich aromatów przełamanych przyprawami, nutami ziemistymi i sianem. Zamknięte w kultowym, metalowym opakowaniu. 

Cena 360,00 zł

Partagas Lusitanias to majestatyczne cygaro, uznawane za jedno z najlepszych na świecie. Wyjątkowy format, doskonała konstrukcja i pełna, lecz wyważona moc. 

Cena 139,00 zł

Majestatyczne cygaro z legendarnego domu Partagas. Pełne ziemistych, dębowych i pieprznych aromatów. Wydane w 2014 roku, to jedno z najmocniejszych w portfolio Habanos. Skondensowana wersja słynnego Partagas Serie D No. 4.

Cena 64,00 zł