Cygara

Cygara mogą być bardzo interesującym pomysłem na prezent dla osoby, która ceni sobie dobrej jakości produkty i gustowny styl życia. Cygara są uważane za wyjątkowe, luksusowe produkty, które symbolizują prestiż i dobry gust. Dlatego też, jeśli chcesz zrobić wrażenie na osobie obdarowanej, cygara mogą być idealnym wyborem. 

Osoby, które lubią cygara, doceniają nie tylko ich wygląd, ale przede wszystkim przyjemność z palenia. Cygara to produkt do delektowania się i relaksowania, co czyni go idealnym prezentem dla osób, które cenią sobie czas spędzony w towarzystwie dobrego smaku. Cygara są produktem o długiej historii, związaną z wieloma tradycjami. Osoba obdarowana cygarami może docenić ich związek z tradycją i historią.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 33,00 zł - 2 590,00 zł

Aktywne filtry:

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Cena 219,00 zł

Casa Turrent 1880 Oscuro jest cygarem ciemniejszym i mocniejszm niż Colorado, jednak jaśniejszym i lżejszym niż Casa Turrent 1880 Maduro. Składa się wyłącznie z meksykańskich liści tytoniowych Habano Criollo San Andrés z wyjątkiem zawijacza w postaci tytoniu Negro San Andrés.

Cena 44,90 zł