Najlepsze cygara wg rankingów

Nowy Rok to często postanowienia związane z rozpoczęciem treningów lub dietą. Jest to również czas podsumowań. Każdego roku Cigar Aficionado Magazine oraz Cigar Journal organizują degustacje w ciemno i wybierają cygara roku. Wybór Top 25 cygar i ogłoszenie wyników stanowi niemałą atrakcję i napięcie nie tylko dla producentów, ale również dla Aficionados na całym świecie. Poniżej znajdziecie cygara uznawane za najlepsze w poszczególnych latach aż od 2004 r.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 0,00 zł - 700,00 zł

Aktywne filtry:

Podczas palenia cygara wydobywają się aromaty cedru, kakao oraz orzechów i pikantnych przypraw. Ciemną pokrywę cygara stanowi liść San Andres, który świetnie współgra kolorystycznie z pierścieniem o zielonym odcieniu z białymi elementami.

Cena 45,90 zł

E.P. Carillo Encore Majestic to cygaro, które powstało w 2016 roku na cześć właściciela marki Perez-Carrillo. Dwa lata później zostało docenione na szeroką skalę, znalazło się na najwyższym podium w rankingu magazynu Cigar Aficionado i zostało wybrane najlepszym cygarem 2018 roku.

Cena 89,00 zł

La Aurora Preferidos Hors d’Age 2020 w formacie Toro zdobyło zdobyło wiele nagród. To mocne, aromatyczne cygaro, pełne nut drewna, orzechów i cynamonu. Eleganckie opakowanie dodaje mu wyjątkowego uroku. Dla wymagających miłośników cygar.

Cena 129,00 zł