Cygara

Cygaro to niegdyś element każdego spotkania gentlemanów. Dziś palą je zarówno kobiety jak i mężczyźni, a cygarowych marek zdecydowanie nie brakuje i jest w czym wybierać. Zbudowane z aromatycznych liści tytoniowych przygotowywanych na różne sposoby, potrafią zaskoczyć głębią smaku podczas palenia. Oferujemy szeroki wybór cygar premium, na których z pewnością się nie zawiedziecie. Poniżej znajdziecie cygara z Dominikany, Hondurasu, Nikaragui, Meksyku, a także cygara kubańskie.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 0,00 zł - 97 000,00 zł

Aktywne filtry:

  • Promocja

Cygaro należące do pierwszej serii stworzonej przez synów Alana Rubina, założyciela marki Alec Bradley. Pełna moc oferująca bogactwo smaków orzechów, pieprzu, skóry i ziemi na dłuższe palenie.

Cena 52,11 zł Cena podstawowa 57,90 zł
Najniższa cena: 57,90 zł -10%
  • Promocja

Cygaro o łagodnej do średniej mocy, polecane początkującym entuzjastom cygarowego dymu. Połączenie honduraskich tytoni oraz dodatek w postaci liści z Nikaragui we wkładce stworzyły aromatyczne cygaro.

Cena 52,62 zł Cena podstawowa 61,90 zł
Najniższa cena: 61,90 zł -15%
  • Promocja

Cygaro stworzone z myślą o miłośnikach delikatniejszych smaków. Rubin wraca do korzeni, oferując średniej mocy cygaro, które pełne jest bogactwa smakowego. W smaku jedwabiste i pełne, z mieszanką tytoni premium z Hondurasu i Nikaragui, otulone liście z Hondurasu.

Cena 39,02 zł Cena podstawowa 45,90 zł
Najniższa cena: 45,90 zł -15%