marek kubańskich

Kuba uważana jest za ojczyznę cygar. Popularne kubańskie marki produkujące cygara to Bolivar, Cohiba Hoyo de Monterrey, Montecristo, Romeo y Julieta czy Partagas. W tej zakładce przedstawiamy ofertę akcesoriów cygarowych z logo i grafikami tych kultowych marek.

Filtry:

Cena

  • 11,00 zł - 4 790,00 zł

Aktywne filtry:

  • Promocja

Eleganckie etui na 2 cygara ze skóry wołowej w delikatny wzór czarnej kraty. Całość uzupełnia delikatny symbol głowy Indian Taino, który jest elementem loga i banderoli marki Cohiba.

Cena 307,30 zł Cena podstawowa 439,00 zł
Najniższa cena: 439,00 zł -30%
  • Promocja

Przepiękny humidor wykonany z egzotycznego drewna okoume. Okoume rośnie w Afryce Zachodniej, cechuje je stabilność, niska przenikliwość cieplna oraz oryginalny jasno-różowy odcień drewna. Od zewnątrz humidor wykończony jest błyszczącym lakierem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku.

Cena 779,40 zł Cena podstawowa 1 299,00 zł
Najniższa cena: 779,40 zł 0%
  • Promocja

W humidorze zmieści się około 50 cygar, które będą zawsze bezpieczne, gdyż humidor wyposażony jest w zamek z kluczem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku.

Cena 779,40 zł Cena podstawowa 1 299,00 zł
Najniższa cena: 1 299,00 zł -40%

Przepiękny humidor wykonany z egzotycznego drewna okoume. Okoume rośnie w Afryce Zachodniej, cechuje je stabilność, niska przenikliwość cieplna oraz oryginalny jasno-różowy odcień drewna. Od zewnątrz humidor wykończony jest lakierem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr oraz wyjmowana tacka i separator.

Cena 1 299,00 zł

Eleganckie etui na 3 cygara ze skóry wołowej w delikatny wzór czarnej kraty. Całość uzupełnia delikatny symbol głowy Indian Taino, który jest elementem loga i banderoli marki Cohiba.

Cena 439,00 zł

W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku. W humidorze zmieści się około 50 cygar, które będą zawsze bezpieczne, gdyż humidor wyposażony jest w zamek z kluczem.

Cena 1 299,00 zł