marek kubańskich

Filtry:

Cena

  • 109,00 zł - 3 999,00 zł

Aktywne filtry:

Eleganckie etui na 3 cygara ze skóry wołowej w delikatny wzór czarnej kraty. Całość uzupełnia delikatny symbol głowy Indian Taino, który jest elementem loga i banderoli marki Cohiba.

Cena 439,00 zł

Przepiękny humidor wykonany z egzotycznego drewna okoume. Okoume rośnie w Afryce Zachodniej, cechuje je stabilność, niska przenikliwość cieplna oraz oryginalny jasno-różowy odcień drewna. Od zewnątrz humidor wykończony jest błyszczącym lakierem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku.

Cena 1 299,00 zł

W humidorze zmieści się około 50 cygar, które będą zawsze bezpieczne, gdyż humidor wyposażony jest w zamek z kluczem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku.

Cena 1 299,00 zł

W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku. W humidorze zmieści się około 50 cygar, które będą zawsze bezpieczne, gdyż humidor wyposażony jest w zamek z kluczem.

Cena 1 299,00 zł

Przepiękny humidor wykonany z egzotycznego drewna okoume. Okoume rośnie w Afryce Zachodniej, cechuje je stabilność, niska przenikliwość cieplna oraz oryginalny jasno-różowy odcień drewna. Od zewnątrz humidor wykończony jest lakierem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr oraz wyjmowana tacka i separator.

Cena 1 299,00 zł

Porcelanowa, klasyczna popielnica na 3 cygara z designem nawiązującym do najbardziej znanej kubańskiej marki Cohiba. Ma ciekawy nieoczywisty kształt, patrząc na popielnice z góry dostrzec można figurę o 9 ścianach. Ponadto popielnica idealnym pomysłem na prezent, dla miłośników kubańskich cygar.

Cena 589,00 zł