El Baton

El Baton jest jedną z marek w portfolio JC Newman. Stworzona została w 1914 roku i na początku produkowała cygara ręcznie zwijane w fabryce w Cleveland. Ze względu na pojawienie się maszynowo wytwarzanych cygar, El Baton zniknął z rynku w latach 20-stych XX wieku. 
W 2008 roku wnukowie JC Newman'a, Eric i Bobby ponownie wprowadzili markę do portfolio jako pierwsze nikaraguańskie cygaro firmy. Tytoń do cygar El Baton uprawiany jest na najbardziej żyznych glebach Nikaragui, zapewniając gładki dym z nutami przypraw. Powrót marki El Baton spotkał się z entuzjazmem ze strony miłośników cygar i został niejednokrotnie doceniony przez magazyny cygarowe, w tym Cigar Aficionado, uzyskując 91 punktów. 

Aktywne filtry:

Wznowienie vintage'owego cygara J.C. Newmana z 1914 roku. Nikaraguańska kompozycja z delikatnym akcentem przypraw. Wyjątkowy wizerunek, odświeżony design etykiety i staranne wykonanie sprawiają, że to cygaro oferuje więcej, niż można by się spodziewać w tej klasie cenowej. Dla miłośników mocniejszych doznań smakowych.

Cena 52,00 zł

El Baton Double Toro jest cygarem o bogatym smaku i eleganckim wyglądzie. Gwarantuje wyjątkowe doznanie dla koneserów, zachwycając bogatym profilem smakowym i głębokimi nutami cedru, czekolady, orzechów i ziemi.

Cena 55,90 zł

Cygara El Baton oferują legendarny smak i doskonałe wykonanie. Zapomniane powracają, by podbić podniebienia koneserów świetnej jakości cygar. Odkryj intensywność i pikantność w każdym zaciągnięciu.

Cena 44,90 zł