Cygara z Kuby | kubańskie cygara | cygara Kuba

Kuba

Cygara znane pod pojęciami takimi jak hawany czy habanos, wytwarzane są w 100% z kubańskiego tytoniu. Stąd określane są także mianem puros. Owiane sławą na całym wiecie, kubańskie cygara rzeczywiście są wyjątkowe. Na kubie tytoń rośnie w idealnych warunkach. Smak cygar przyrównywany jest do ciemnej, mocnej kawy. Cygara kubańskie są gładkie jak jedwab, bogate i niebywale smaczne.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 0,00 zł - 6 690,00 zł

Aktywne filtry:

Mimo małego rozmiaru, Cohiba Panatelas, jest intensywne i bogate w smak czekolady i delikatne kawowe nuty, dzięki czemu idealnie komponuje się z filiżanką aromatycznej kawy.

Cena 135,00 zł

Jedna z najbardziej pożądanych hawan. Uznawane za prawdziwy klejnot wśród formatu robusto.

Cena 389,00 zł

Kolejne cygaro w naszej ofercie od Partagas, tym razem w formacie Petit Corona. Pyszne aromatyczne cygaro pozwoli na pół godziny oderwać się od rzeczywistości.

Cena 52,00 zł

Romeo y Julieta Linea de Oro Dianas to wyjątkowe cygaro z nowej serii jubileuszowej. Zbalansowane nuty świeżego chleba, orzechów i owoców z ziemiście aromatycznym finiszem, zapewniają ponad godzinę czystej przyjemności. Ręcznie wykonane z najlepszych liści tytoniu, to arcydzieło dla miłośników cygar.

Cena 335,00 zł

Perfekcyjnie zwinięte, łagodne i pełne bogactwa smaku cygaro z Kuby. Ziołowe i drzewne akcenty tworzą niezapomnianą kompozycję. Ręcznie wykonane arcydzieło cygarowe.

Cena 239,00 zł

Wyjątkowe kubańskie cygaro, oferujące niezrównany smak i zachwycający aromat. Pełne akcentów dębiny, migdałów i ziół.

Cena 319,00 zł

Kubańskie cygaro o dużej średnicy, dostarczające dębowego dymu z nutami cedru, kawy i mlecznej czekolady. 

Cena 259,00 zł