samplery

Samplery to zestawy cygar przygotowane przez producentów. Dzięki temu, że w zestawie znajduje się wiele formatów cygar, samplery są idealnym sposobem na zapoznawanie się z konkretną marką . Samplery zawsze są pięknie zapakowane, dzięki czemu są idealnym pomysłem na prezent.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 91,00 zł - 2 590,00 zł

Aktywne filtry:

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Cena 229,00 zł

Brick House Natural Robusto Sampler to zbiór wyjątkowych cygar, które kontynuują tradycję kubańskiego piękna. Wykorzystują specjalnie dobrane, starannie dojrzewające nikaraguańskie liście z tytoniem Havana Subido. Średnia moc, delikatne nuty cedru i owocowy finisz sprawiają, że są one wyjątkowym wyborem dla miłośników klasyki.

Cena 249,00 zł

Zestaw E.P. Carrillo Allegiance Sidekick Robusto, E.P. Carrillo Pledge Prequel i Teeling Whiskey – luksusowy prezent dla miłośników cygar i whiskey. Zawiera dwa wyjątkowe cygara Allegiance Sidekick Robusto oraz Pledge Prequel. Dopełnieniem jest porcja degustacyjna wyśmienitej whiskey Teeling. Elegancko zapakowany w drewnianą skrzyneczkę.

Cena 249,00 zł

Zestaw prezentowy dla miłośnika cygar. W eleganckiej, drewnianej skrzyneczce znajdują się cygara Sobremesa Brulle Robusto i Sobremesa Elegante en Cedros. Pierwsze przenosi w podróż do tradycji łagodnych smaków z nutą kremowego brulée, a drugie oferuje doznania średniej mocy z nutami cedru, kakao i kawy.

Cena 169,00 zł

Zestaw Glenmorangie i Brick House – idealny prezent dla miłośników cygar i whisky. Zawiera dwa wyjątkowe cygara Brick House Double Connecticut Toro i Brick House Ciento Por Ciento oraz porcję degustacyjną whisky Glenmorangie the Original 10YO. Całość zapakowana w elegancką drewnianą skrzyneczkę, z dołączonymi zapałkami i obcinarką do cygar.

Cena 219,00 zł

Odkryj wyjątkowy zestaw upominkowy 107 Aniversario, skrywający w drewnianej skrzyneczce arcydzieła cygarowe La Aurora 107 Nicaragua Robusto i Ecuador Belicoso. Doświadcz niezwykłych smaków z rumami Oliver's Exquisito 1995 i Ophyum 12 Sistema Solera. 

Cena 199,00 zł

Podaruj pełnię smaku z zestawem Casa Turrent. Wyjątkowe cygara serii 1880 w różnych wariantach, połączone z rumami Cubaney 8YO i Oliver Maximo XO. Dodatkowo, obcinarka i zapalniczka, wszystko w eleganckiej drewnianej skrzyneczce. Doskonały prezent dla prawdziwego konesera.

Cena 379,00 zł