sampler 4 dobrych cygar w rozsądnej cenie
prezent dla początkującego palacza cygar i dla konesera
sampler 4 dobrych cygar w rozsądnej cenie
prezent dla początkującego palacza cygar i dla konesera

Brick House 6x60 Sampler

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Ocena ogólna:

229,00 zł

Najniższa cena produktu 229,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

tag_faces 23 pkt w Programie Lojalnościowym

Zestaw na prezent Brick House Sesenta 6x60 Sampler

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować różnych smaków i aromatów. Zestaw zawiera cztery cygara w formacie belicoso. Sampler Brick House Sesenta 6x60 to doskonały sposób na poznanie różnych smaków i aromatów cygar Brick House. Jest to również idealny prezent dla każdego, kto lubi cygara.

Brick House Mighty Mighty to cygaro o delikatnym cedrowym smaku z słodkimi, migdałowymi nutami wyczuwalnymi na finiszu. Cygara są wykonane z długo leżakujących, nikaraguańskich liści tytoniu, natomiast pokrywę budują liscie typu Havana Subido. Brick House Mighty Mighty Maduro to cygara o bogatym, złożonym smaku z nutami czekolady, kawy i przypraw. Cygara są wykonane z długo leżakujących, nikaraguańskich liści tytoniu, natomiast pokrywę budują ciemne liscie typu Maduro. El Balaton Double Toro to cygara o mocnym, wyrazistym smaku z nutami skóry, pieprzu i ziemi. Cygara są wykonane z długo leżakujących, nikaraguańskich liści tytoniu, natomiast pokrywę budują liscie typu Connecticut Broadleaf.

Rodzaj
ręcznie robione
Pochodzenie
Nikaragua
Kaliber (ring)
60
Format
double toro
Czas palenia
ponad 90 minut
Zawijacz (binder)
Nicaraguan
Wkładka (filler)
Nicaraguan

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię

Polecamy również