Promocje

Produktów: 69

  • Promocja

To cygaro pełniejszej mocy o doskonałej konstrukcji i zbalansowaniu oraz wyrafinowanych nutach cytrusowych, orzechowych, wspartych smakiem słodyczy i kawy w tle.

Cena 34,43 zł Cena podstawowa 45,90 zł
  • Promocja

Wkładka cygara to połączenie tytoniu z Dominikany, Nikaragui i USA, zawijacz to liście dominikańskie, całość spaja natomiast brazylijska pokrywa. Podczas palenia cygara można wyczuć posmak orzeszków piniowych i wanilii oraz wyraźną nutę drewna, jednak słodki aromat jest dominujący.

Cena 51,92 zł Cena podstawowa 64,90 zł
  • Promocja

Wkładka cygara to połączenie tytoniu z Dominikany, Nikaragui i USA, zawijacz to liście dominikańskie, całość spaja natomiast brazylijska pokryw 140 a. Podczas palenia cygara można wyczuć posmak orzeszków piniowych i wanilii oraz wyraźną nutę drewna, jednak słodki aromat jest dominujący.

Cena 51,92 zł Cena podstawowa 64,90 zł
  • Promocja

Cygaro o średniej do pełnej mocy, oferujące bogactwo smaków i aromatów. Zbudowane z wybornych tytoni, które przechodzą dodatkową fermentację.

Cena 51,58 zł Cena podstawowa 62,90 zł
  • Promocja

Wyjątkowe cygaro z peruwiańskim tytoniem Habano Seco i drugą fermentacją w Costa Rica, to cygaro pełne bogatej słodyczy i pięknego aromatu kwiatowego. Doskonałe na krótką chwilę relaksu. Odkryj nuty gorzkiej czekolady i melasy w towarzystwie delikatnych aromatów kwiatowych.

Cena 65,00 zł Cena podstawowa 80,00 zł
  • Promocja

Casdagli Villa Robusto to cygaro o niezwykłej staranności w produkcji. Druga fermentacja i tytonie z Peru nadają mu słodyczy i bogatego smaku. Średnia do pełnej mocy, idealne dla smakoszy cygar. Odkryj nuty pieprzu, wanilii, czekolady i syropu klonowego. 

Cena 49,94 zł Cena podstawowa 60,90 zł