Na prezent

Aktywne filtry:

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Cena 229,00 zł

Kultowa, amerykańska whisky w małej buteleczce, idealna do wypicia przy cygarze, 2 cygara Perdomo i zestaw do odpalenia cygara. To wszystko zamknięte w drewnianą skrzyneczkę, która świetnie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika cygar.

Cena 199,00 zł

Odkryj wyjątkowy zestaw upominkowy 107 Aniversario, skrywający w drewnianej skrzyneczce arcydzieła cygarowe La Aurora 107 Nicaragua Robusto i Ecuador Belicoso. Doświadcz niezwykłych smaków z rumami Oliver's Exquisito 1995 i Ophyum 12 Sistema Solera. 

Cena 199,00 zł

Podaruj pełnię smaku z zestawem Casa Turrent. Wyjątkowe cygara serii 1880 w różnych wariantach, połączone z rumami Cubaney 8YO i Oliver Maximo XO. Dodatkowo, obcinarka i zapalniczka, wszystko w eleganckiej drewnianej skrzyneczce. Doskonały prezent dla prawdziwego konesera.

Cena 379,00 zł

Podaruj odrobinę luksusu w najlpszym wydaniu Clasico Joya No.1 - cygara Joya de Nicaragua Clasico Robusto i Toro oraz rumy Presidente 23 YO i Quorhum 23 YO. Dodatkowo obcinarka, zapalniczka i elegancka skrzyneczka. Prezent dla prawdziwych pasjonatów, łączący smak, historię i styl.

Cena 199,00 zł

Zestaw pozwalający rozkoszować się smakiem i elegancją. Cygaro Joya de Nicaragua Red Toro oferuje orzechowe, pieprzowe nuty, idealne do degustacji przy whisky. Towarzyszy mu Rum Cubaney Elixir o owocowym aromacie, a całość uzupełniają obcinarka i zapalniczka cygarowa. Doskonały prezent dla pasjonatów cygar.

Cena 129,00 zł