Cygara z Dominikany | dominikańskie cygara | cygara Dominikana

Dominikana

Dominikana słynęła w przeszłości z cygar łagodnych, jednak dziś wytwarza się tam cygara o szerokim spektrum mocy. Dużą zasługę mają w tym emigranci, którzy rozpoczęli uprawę tytoniu, którego nasiona przywieźli ze sobą z Kuby. Dzięki temu wielu Ąficionados uważa tytoń dominikański za najlepszy na świecie.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 8,00 zł - 720,00 zł

Aktywne filtry:

Maszynowo produkowane, kolorowe i aromatyczne cygara pełne karaibskich smaków. Łagodne w smaku, pakowane są po 2 sztuki. 

Cena 14,00 zł

Casdagli Brave Piramide oddaje hołd Marszałkowi Michelowi Ney'owi. Stworzone przez Hendrika Kelnera Jr, mistrza kompozycji w fabryce KBF. Mieszanka dominikańskich tytoni i ekwadorskiej pokrywy tworzy delikatny kremowy smak z orzechowymi nutami. Idealne dla pasjonatów, którzy cenią tradycję i doskonałość.

Cena 89,00 zł

Casdagli Brave Robusto jest arcydziełem w świecie cygar. To hołd złożony Marszałkowi Michelowi Ney'owi. Mistrzowsko skomponowane przez Hendrika Kelnera Jr. Dominikańskie tytonie wypełniające, dominikański zawijacz i pokrywa z Ekwadoru formują subtelny kremowy smak z nutami orzechów. Dla miłośników tradycji i doskonałości.

Cena 69,00 zł

Casdagli Forrader Piramida to hołd dla Generalfeldmarschalla von Blüchera z Prus. Wypełnienie z rzadkiego tytoniu z Zimbabwe, USA i Dominikany oferuje wyborne doznania smakowe w postaci ciemnej czekolady i espresso. Symfonia smaków owinięta ekwadorską pokrywą gwarantuje wybornie spędzony czas. Cygaro idealnie sprawdzi się na dłuższe palenie.

Cena 89,00 zł

Casdagli Brave Robusto powstało, by oddać hołd marszałkowi Leberecht'owi von Blücher. Cygaro zachwyca historią w każdym pociągnięciu. Emanuje szlachetnością i smakiem. Mistrzowsko skomponowane przez Hendrika Kelnera Jnr, łączy tytonie z Dominikany, Ekwadoru, USA i Zimbabwe. Oferuje złożone nuty czekolady i espresso, przełamane dębiną. 

Cena 69,00 zł

Casdagli Romano to podróż po zmysłach dla prawdziwych pasjonatów cygar. Już po zapaleniu aromat skóry, masła i tostów rozkwita, zapraszając do unikalnego doświadczenia smakowego. Nuty kawy, cynamonu, i pieprzu podkreślają charakter cygara.

Cena 49,00 zł

Nicarita to małe, ale potężne cygaro. W paleniu na około 20-25 minut dostarcza intensywnego smaku z nutami kawy, czekolady i ciepłego orzechowego aromatu. Idealne na chwilę relaksu.

Cena 16,00 zł

Wyjątkowe cygaro z peruwiańskim tytoniem Habano Seco i drugą fermentacją w Costa Rica, to cygaro pełne bogatej słodyczy i pięknego aromatu kwiatowego. Doskonałe na krótką chwilę relaksu. Odkryj nuty gorzkiej czekolady i melasy w towarzystwie delikatnych aromatów kwiatowych.

Cena 16,00 zł

Casdagli Villa Robusto to cygaro o niezwykłej staranności w produkcji. Druga fermentacja i tytonie z Peru nadają mu słodyczy i bogatego smaku. Średnia do pełnej mocy, idealne dla smakoszy cygar. Odkryj nuty pieprzu, wanilii, czekolady i syropu klonowego. 

Cena 60,90 zł

Cygaro bogate w aromaty dębu, mlecznej czekolady, orzechów, pieprzu i wanilii. Powstało na Kostaryce, a seria Casdagli Villa swój debiut miała na targach PCA w 2021 r.

Cena 61,90 zł