Od pasji do profesjonalizmu

Firma IGUANA Górski, Kurek sp. k. powstała z pasji, która przerodziła się w biznes. Jej założyciele to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży cygarowej oraz dobrą znajomością rynku. Naszym nadrzędnym celem, jest oferowanie szerokiej gamy produktów, które są świetnej jakości. Dlatego powstało Cigarro.pl.

Cel

Celem naszych działań jest osiągnięcie pozycji Państwa indywidualnego doradcy ds. cygar. Zależy nam na pełnym zadowoleniu z dokonywanych u nas zakupów. Dążymy do tego poprzez profesjonalną poradę i kompetentną obsługę. Oferujemy Państwu towary najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie od autoryzowanych dostawców, wraz z kompletem informacji o towarze. Staramy się szybko reagować na Państwa potrzeby, rozszerzać ofertę i ciągle udoskonalać prowadzone przez nas działania.

Pasja

Pasja do cygar dała nam wystarczającą dawkę determinacji, abyśmy podjęli decyzję o rozpoczęciu własnego biznesu, a sprzyjające okoliczności pokazały spore możliwości rozwoju. Jako konsumenci cygar, przekuliśmy potrzeby Aficionados na działania i tak powstał sklep Cigarro.pl. Wierzymy, że dzięki profesjonalnej obsłudze i towarom najwyższej jakości, stanie się on Państwa sklepem z cygarami.

O nas
O nas

Zasady

Mając na uwadze Państwa potrzeby, kierujemy się następującymi zasadami:

  • Oferowany w sklepie towar jest przechowywany w humidorach, w których utrzymujemy właściwe warunki dla cygar.
  • Naszymi dostawcami są wyłącznie autoryzowani i sprawdzeni partnerzy.
  • Każdy towar zawsze posiada dokładny opis i zdjęcie.
  • Towar profesjonalnie zabezpieczamy przed uszkodzeniem podczas transportu, stosując specjalnie zaprojektowane firmowe opakowania.
  • Oferujemy Państwu możliwość szybkich i bezpiecznych płatności internetowych, w tym możliwość płacenia kartą kredytową. Dzięki najlepszym dostawcom – systemowi płatności (platnosci.pl) i hostingu (home.pl) – zapewniamy bezpieczny proces opłacania zamówień oraz przetwarzania danych osobowych.

Naszą ambicją jest zdobycie Państwa przychylności i sympatii, staramy się ciągle poszerzać i urozmaicać ofertę, tak aby sklep Cigarro.pl stał się wiodącym sklepem internetowym dla polskich Aficionados.

Podział cygar na kategorie umożliwi Państwu dokonanie szybkiego i trafnego wyboru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wyselekcjonowaliśmy cygara dedykowane dla początkujących Aficionados , dla Pań oraz dla Koneserów.

Jeśli szukają Państwo prezentu dla kogoś wyjątkowego lub upominku biznesowego to zachęcamy do zajrzenia do zakładki na prezent. Nasza oferta, to także profesjonalna porada dla firm i osób indywidualnych. Również na naszym blogu znajdą Państwo szereg porad i ciekawych informacji ze świata cygar.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany towar był najwyższej jakości. Współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi i sprawdzonymi dostawcami z Polski i ze świata. Przywiązujemy szczególną wagę do warunków w jakich przechowywane są cygara oraz sposób ich transportu.

Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu pełnej satysfakcji z zakupów, dlatego zapewniamy bezproblemową obsługę reklamacji. Dla Państwa wygody oferujemy też szybki system płatności (przelew tradycyjny i internetowy).

Gwarantujemy, że Państwa dane osobowe są właściwie chronione i przechowywane wyłącznie w celu realizacji zamówień. Oprawa graficzna sklepu, sposób pakowania towaru i jego wysyłki (m.in specjalnie zaprojektowane opakowania na cygara), mają nawiązywać do dawnych, kolonialnych tradycji handlowych. 

Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz sugestiami odnośnie działanie strony poprzez formularz kontaktowy lub mailowo, wszelkie potrzebne dane znajdują się w zakładce kontakt. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu i życzymy udanych zakupów.