Sposoby wysyłki

Zamówienia na produkty ujęte ustawą Ustawy z dnia 22 lipca 2016 złożone przez osoby indywidualne mogą być odebrane w sklepie stacjonarnym w Markach (CYGARA, ALKOHOLE al. J. Piłsudskiego 185a) lub poprzez pełnomocnika do odbioru towaru.

  • Pełnomocnik do odbioru towaru - kurier – 19,00 zł (dopłata za pobranie + 9,00 zł) 
  • Pełnomocnik do odbioru towaru - Paczkomaty – 17,99 zł (tylko w przypadku płatności z góry) 
  • Pełnomocnik do odbioru towaru - Paczkomaty pobranie – 24,99 zł.

Powyższe opłaty dotyczą dostawy na terenie Polski.

Wysyłka

Darmowa wysyłka

Zakupy, których wartość przekracza 500 zł premiowane są udzieleniem 100% rabatu na koszty wysyłki. Dotyczy wszystkich form dostawy i płatności.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wydłużyć w zależności od dostępności danego towaru, o czym każdorazowo będziemy Państwa informować. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy, zależny od wybranego w zamówieniu sposobu dostawy (1-3 dni).

Czas realizacji zamówienia standardowo wynosi 1-3 dni roboczych.

Powyższe warunki nie dotyczą towarów, które oznaczono w naszym sklepie jako na zamówienie. W takich przypadkach czas realizacji ustalany jest indywidualnie, jednak nie powinien być on dłuższy niż 14 dni roboczych.

Potwierdzenia transakcji

Do każdej transakcji sklep Cigarro.pl wystawia paragon lub fakturę VAT.

Bezpieczeństwo płatności

Strony sklepu Cigarro.pl znajdują się na serwerze jednego z największych dostawców hostingu na rynku - home.pl. W przypadku przelewu tradycyjnego, to Państwo decydujecie, gdzie i kiedy dokonacie płatności. W przypadku opcji za pobraniem, zapłata za towar następuje w chwili odbioru przesyłki - wpłaty dokonujecie Państwo u kuriera.

Opakowania

Cygara kupowane na sztuki zawsze wysyłamy w specjalnych opakowaniach, które zabezpieczają towar przez uszkodzeniem.

Za dopłatą mogą Państwo zamienić opakowanie na drewnianą skrzyneczkę Cigarro.pl, która pełni także rolę opakowania na prezent. Skrzyneczkę można dodać z poziomu Koszyka lub bezpośrednio poprzez kartę produktu – Skrzyneczka na prezent.

Zabezpieczenie towaru na czas transportu

Dokładamy wszelkich starań, aby towar był zabezpieczony przez uszkodzeniami, utratą wilgotności i czynnikami atmosferycznymi podczas transportu. W tym celu, pakujemy nasze towary w następujący sposób:

  • Cygara pakowane są w foliowe woreczki strunowe, które zabezpieczają je przed wysychaniem podczas transportu. Cygara, które nie są kupowane na sztuki, wysyłane są w opakowaniach zbiorczych, stosowanych przez producenta.
  • Następnie pojedyncze cygara pakowane są w specjalne, firmowe kartoniki wraz ze specjalną, zaprojektowaną przez nas banderolą, której zerwanie świadczy o tym, że przesyłka została otwarta przed dotarciem do odbiorcy. Zastosowane opakowanie chroni też cygara przed zgnieceniem.
  • W kolejnym etapie, towar pakowany jest w koperty bąbelkowe lub kartony o wzmocnionych krawędziach.
  • Przesyłki mogą być dodatkowo oklejone taśmą, aby zapobiec zamoczeniu i wpływowi innych czynników atmosferycznych.
  • Przesyłki oznakowane są również stemplem z logo sklepu, dzięki czemu nie będziecie Państwo mieli problemu w rozpoznaniu źródła jej pochodzenia.

Wysyłka jako prezent

Zamówione cygara wysyłamy w firmowych opakowaniach Cigarro.pl (kartoniki lub skrzyneczki) lub oryginalnych opakowaniach zbiorczych producenta, zazwyczaj po 10, 15, 20 i 25 sztuk (skrzyneczki lub kartoniki). Nasze opakowania są jednocześnie opakowaniami ozdobnymi i z powodzeniem mogą być wręczone jako upominek.

Cygara jako upominek

Istnieje możliwość wysłania towaru wskazany przez Państwa adres, bezpośrednio do odbiorcy. W razie takiej potrzeby, prosimy wskazać adresata przesyłki, podając niezbędne dane w polu Komentarz do zamówienia.