Maszynowe

Cygara typu machine made lub mecanizado wytwarzane są w części lub w całości przez maszyny. Na ogół, to cygara z krótką wkładką (ang. short filler), co oznacza, że wnętrze cygara składa się ze skrawków tytoniu. Często pokrywa nakładana jest ręcznie, zaś środek jest zwijany maszynowo. Nie należy jednak nie doceniać cygar maszynowych czy też tych oznaczonych napisem hand-finished. Ich zaletą jest bardzo łatwy ciąg oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Cygara maszynowe przeznaczone są zazwyczaj do palenia na co dzień oraz dla poczatkujących Aficionados.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 8,00 zł - 1 251,00 zł

Aktywne filtry:

Maszynowo produkowane, kolorowe i aromatyczne cygara pełne karaibskich smaków. Łagodne w smaku, pakowane są po 2 sztuki. 

Cena 14,00 zł
  • Promocja

Oliva V Serie V Club to maszynowo robione cygara, w rozmiarze idealnym dla Pań. Oferują gładkie, ale wyraziste nuty czekoladowo-kawowe z akcentem przypraw.

Cena 107,10 zł Cena podstawowa 119,00 zł
Najniższa cena: 119,00 zł -10%
  • Promocja

Oliva Serie V Mini to idealne połączenie gładkich nut kawy, czekolady i tytoniu w kompaktowej formie, wykonane z najlepszych liści tytoniowych z Nikaragui. Doskonale sprawdzi się podczas przerwy w pracy, porannej kawy lub wieczornego drinka.

Cena 85,50 zł Cena podstawowa 95,00 zł
Najniższa cena: 95,00 zł -10%

Nowe cygaro w portfolio marki, wyróżniające się większą średnicą i nowym wizerunkiem. Cygaro oferuje średnią moc i smaki mlecznej czekolady, wanilii i skóry z nutą owocowej słodyczy. Idealne dla miłośników kubańskich cygar poszukujących dobrej jakości w przystępnej cenie.

Cena 31,00 zł

Cygaro pełne nostalgii i wyjątkowych doznań. Wyselekcjonowane odmiany Kentucky, leżakowanie przez 12 miesięcy i staranne przygotowanie dają efekt w postaci gorzkich, pikantnych i słodkich nut smakowych.

Cena 19,00 zł

Cygaro pełne tajemnic i niepowtarzalnego charakteru. Zapewnia intensywny smak, dzięki długiemu sezonowaniu tytoni. Tornabuoni Arcano dojrzewa przez 9 miesięcy, tworząc nieco gorzkawy smak z soczystymi niuansami.

Cena 56,00 zł

Tornabuoni Borbonico jest połączeniem wyselekcjonowanych liści Kentucky Irpino i Kentucky z Doliny Tybru tworzą intensywny i zbalansowany aromat. Z delikatnie przypieczonym chlebem, espresso, nutami dębu i pikantnym pieprzem, to cygaro oferuje wspaniałe doznania smakowe.

Cena 56,00 zł

Tornabuoni Levante to harmonia smaków i aromatów. W tym cygarze spotykają się regiony Kampanii i Valtiberina, tworząc niepowtarzalne doświadczenie palenia. Starannie pakowany przy użyciu historycznych maszyn, Levante oferuje gorzkie i słodkie niuanse, wzbogacone pikantnym akcentem.

Cena 58,00 zł

Cygara pochodzące z jednorodnej odmiany tytoniu Kentucky, dojrzewającego 36 miesięcy przed zwinięciem i otoczonego starannie dobraną pokrywą, uprawianą na tym samym polu.

Cena 56,00 zł

Wypełnione wyselekcjonowanym tytoniem z Valtiberiny, ręcznie zwinięte i starannie leżakowane przez 12 miesięcy włoskie cygaro. Jego intensywność, gorzkość, lekka słodycz i głęboki aromat tworzą niezapomniane doznania.

Cena 64,00 zł

Wyjątkowy blend 100% tytoniu z Valtiberiny, stanowi ręcznie wykonane cygaro typu long filler. Starzone przez 6 miesięcy, które nadają mu wyjątkową harmonię. Odkryj prawdziwą pasję i tradycję włoskich cygar w jednym unikalnym doświadczeniu.

Cena 64,00 zł