Maszynowe

Cygara typu machine made lub mecanizado wytwarzane są w części lub w całości przez maszyny. Na ogół, to cygara z krótką wkładką (ang. short filler), co oznacza, że wnętrze cygara składa się ze skrawków tytoniu. Często pokrywa nakładana jest ręcznie, zaś środek jest zwijany maszynowo. Nie należy jednak nie doceniać cygar maszynowych czy też tych oznaczonych napisem hand-finished. Ich zaletą jest bardzo łatwy ciąg oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Cygara maszynowe przeznaczone są zazwyczaj do palenia na co dzień oraz dla poczatkujących Aficionados.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 8,00 zł - 88,00 zł

Aktywne filtry:

Maszynowo produkowane, kolorowe i aromatyczne cygara pełne karaibskich smaków. Łagodne w smaku, pakowane są po 2 sztuki. 

Cena 14,00 zł

Jedne z najbardziej kultowych cygaretek. Produkowane są maszynowo z najlepszych kubańskich liści tytoniowych. Doceniane są na całym świecie od lat 60-tych XX w.

Cena 44,90 zł

Guantanamera została wprowadzona na rynek w 2002 r. i  jest najmłodszą marką firmy Habanos S.A., jednego z najbardziej znanych producentów cygar. Cygaro znajduje sie w szklanej, przezroczystej tubie.

Cena 22,00 zł