humidor na 25-50 cygar

Celem zachowania jak najdłużej świeżości cygar, należy przechowywać je w odpowiednich warunkach. Optymalną wilgotność zapewniają humidory. W tej kategorii znalazły się humidory, w których przechowywać można do 50 cygar w zależności od ich formatu. 

Aktywne filtry:

5Doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Humidor mieści do 25 cygar, utrzymując je świeżymi dzięki zintegrowanemu regulatorowi wilgotności. Dodatkowe kieszenie skórzane wewnątrz zapewniają przechowywanie akcesoriów. Idealny prezent dla miłośnika cygar.

Cena 499,00 zł
  • Promocja

Przepiękny humidor wykonany z egzotycznego drewna okoume. Okoume rośnie w Afryce Zachodniej, cechuje je stabilność, niska przenikliwość cieplna oraz oryginalny jasno-różowy odcień drewna. Od zewnątrz humidor wykończony jest błyszczącym lakierem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku.

Cena 779,40 zł Cena podstawowa 1 299,00 zł
Najniższa cena: 779,40 zł 0%
  • Promocja

W humidorze zmieści się około 50 cygar, które będą zawsze bezpieczne, gdyż humidor wyposażony jest w zamek z kluczem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku.

Cena 779,40 zł Cena podstawowa 1 299,00 zł
Najniższa cena: 1 299,00 zł -40%

Przepiękny humidor wykonany z egzotycznego drewna okoume. Okoume rośnie w Afryce Zachodniej, cechuje je stabilność, niska przenikliwość cieplna oraz oryginalny jasno-różowy odcień drewna. Od zewnątrz humidor wykończony jest lakierem. W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr oraz wyjmowana tacka i separator.

Cena 1 299,00 zł

W humidorze znajdują się 2 nawilżacze oraz higrometr, pozwalające utrzymać właściwą wilgotność. W środku znajduje się również wyjmowana tacka i separator, ułatwiające utrzymanie porządku. W humidorze zmieści się około 50 cygar, które będą zawsze bezpieczne, gdyż humidor wyposażony jest w zamek z kluczem.

Cena 1 299,00 zł