Cygara Davidoff | cygara premium | znane cygara

Davidoff

Marka stworzona przez urodzonego w Kijowie, a osiadłego w Szwajcarii Zino Davidoff'a. W latach 1925-1929 zgłębiał on tajniki uprawy tytoni i produkcji cygar w krajach Ameryki Środkowej. Po powrocie do Szwajcarii, rozwinął sprzedaż cygar w sklepie tytoniowym prowadzonym przez swego ojca. Podobno, po przeprowadzce do Genewy, jednym z jego pierwszych klientów był sam Lenin. W połowie XX wieku Zino Davidoff stworzył sławną linię cygar Chteau Line. W roku 1991 wprowadził cygara nowej generacji (New Generation of Davidoff Cigars), przeznaczone dla prawdziwych koneserów i miłośników cygar. Zino Davidoff zmarł 14 stycznia 1994 roku, pozostawiając po sobie cygara znane i cenione na całym świecie.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 32,00 zł - 269,00 zł

Aktywne filtry:

Najbardziej znany i lubiany Davidoff na świecie. Jego łagodny i delikatny aromat ma wielu wielbicieli.

Cena 93,90 zł

Wyjątkowe cygaro, które dostarcza niezapomnianych doznań smakowych. Tytoń z Brazylii, Dominikany i Ekwadoru nadaje mu wyjątkowy, słodki smak z nutami soli i przypraw. Doskonale komponuje się z koktajlami i whisky z nutami soli.

Cena 69,90 zł

Cygaro o łagodnej do średniej mocy i pikantnym charakterze. Ręcznie wykonane z liściem Connecticut w pokrywie i wypełnieniem z Dominikany. Idealne na krótkie palenie.

Cena 98,00 zł

Małe cygaro na krótkie palenie z doskonałymi liśćmi tytoniu z Brazylii i Dominikany oraz ekwadorskiej pokrywy. Cygaro oferuje pikantny czarny pieprz oraz ziemiste i drzewne aromaty.

Cena 34,00 zł