Cygara Te-Amo | meksykańskie cygara | cygara z Meksyku

Te-Amo

Te-Amo jest legendarną i bardzo popularną na świecie marką meksykańskich cygar. Charakteryzuje je pełna moc, oraz bogaty, pieprzowy i ziemisty smak. Wytwarzane są w fabryce rodziny A. Turrent, która produkuje cygara od 1880 roku, będąc jednocześnie największym producentem tytoniu w Meksyku. Za ich doświadczeniem przemawia świetna jakość tytoniu, który dojrzewa w słynnej dolinie San Andres, gdzie warunki klimatyczne są bardzo zbliżone do kubańskich, a także w perfekcyjnie opanowanym rzemiośle, które uwidacznia się podczas degustacji tych cygar.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 25,00 zł - 249,00 zł

Aktywne filtry:

Te-Amo The Original San Andres Robusto to wyjątkowe cygaro z 100% meksykańskim tytoniem z regionu San Andres Tuxtla. Oferuje złożony smak z delikatnym akcentem soli, osadzony w pięknej, oleistej pokrywie. Stanowi idealny wybór dla miłośników intensywnego doświadczenia palenia.

Cena 52,00 zł

W skład samplera wchodzi 5 cygar, w formacie robusto: Te-Amo WSS Cuba Blend Robusto, Te-Amo WSS Dominicana Blend Robusto, Te-Amo WSS Honduras Blend Robusto, Te-Amo WSS Mexico Blend Robusto i Te-Amo WSS Nikaragua Blend Robusto.

Cena 249,00 zł