Cygara Brick House | cygara z tradycjami | rodzinna marka cygar

Brick House

J.C. Newman to najstarsza amerykańska, rodzinna manufaktura cygarowa, założona w 1895 roku. W domowych warunkach, na terenie swojej posiadłości w Cleveland, w stanie Ohio węgierski emigrant, Julius Caeser Newman, założyciel firmy, zwijał swoje pierwsze cygara. W 1937 roku powstała pierwsza marka Newmana – Brick House. Chcąc uhonorować swoją rodzinę i dziedzictwo, J.C. wzorował markę Brick House na wzór swojego domu z dzieciństwa – jedynego ceglanego domu w ich małej węgierskiej wiosce. Miejscowi i goście zbierali się w domu co noc, aby jeść, pić, palić i cieszyć się swoim towarzystwem. 

Wraz z Wielkim Kryzysem nadszedł koniec ceglanego domu. Markę wycofano na kilkadziesiąt lat, dopiero w 2009 roku została odtworzona przez wnuków Newmana – Erica  i Bobby’ego. Używali oni najlepszej jakości nikaraguańskiego tytoniu do produkcji cygar. Każde cygaro owinięte w obfity liść Havana Subido zawiera bogatą mieszankę nikaraguańskich tytoni, ręcznie zwijanych przez mistrzów rzemiosła. Starzone w górach Nikaragui, każde cygaro Brick House jest połączeniem doskonałej konstrukcji, świetnej jakości i mistrzowskiej mieszanki tytoniowych liści. Marka Brick House stała się jedną z najczęściej recenzowanych w Internecie. Ponadto cygara Brick House sprzedawały się od razu, więc nie trudno się domyślić, że szybko stały się bestsellerami w całym kraju.

J.C. Newman Cigars

Obecnie nowe pokolenie kontynuuje tradycję rodziny Newmanów pod kierownictwem braci Erica Newmana, prezesa, i Bobby'ego Newmana, wiceprezesa wykonawczego. W 2017 r. syn Erica, Drew, został pierwszym członkiem czwartego pokolenia, który dołączył do firmy w pełnym wymiarze godzin, obejmując stanowisko głównego radcy prawnego.

Firma, którą J.C. Newman założył ponad sto lat temu, jest silniejsza niż kiedykolwiek. Diamond Crown jest wysoko cenionym cygarem, a także najlepiej sprzedającą się marką humidorów i akcesoriów do cygar. Cuesta-Rey natomiast jest jednym z najpopularniejszych cygar premium na świecie, cieszącym się popularnością wśród Aficionados w 61 krajach na sześciu kontynentach. Wprowadzenie na rynek cygara Brick House przekroczyło wszelkie oczekiwania i zostało uznane przez Cigar Aficionado Magazine za jedno z 25 najlepszych na świecie w 2011 r. (Brick House Robusto) i w 2017 r. (Brick House Corona Larga).

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 33,00 zł - 319,00 zł

Aktywne filtry:

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Cena 229,00 zł

Brick House Natural Robusto Sampler to zbiór wyjątkowych cygar, które kontynuują tradycję kubańskiego piękna. Wykorzystują specjalnie dobrane, starannie dojrzewające nikaraguańskie liście z tytoniem Havana Subido. Średnia moc, delikatne nuty cedru i owocowy finisz sprawiają, że są one wyjątkowym wyborem dla miłośników klasyki.

Cena 249,00 zł

Piękna, prostokątna popielnica marki J.C. Newman to doskonały dodatek dla każdego miłośnika cygar. Zdobiona złotymi akcentami i elegancko wykonana z porcelany, pomieści 2 cygara. Jej klasyczny design i wygodne wgłębienia sprawią, że palenie cygar stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Cena 179,00 zł