Cygara Brick House | cygara z tradycjami | rodzinna marka cygar

Brick House

J.C. Newman to najstarsza amerykańska, rodzinna manufaktura cygarowa, założona w 1895 roku. W domowych warunkach, na terenie swojej posiadłości w Cleveland, w stanie Ohio węgierski emigrant, Julius Caeser Newman, założyciel firmy, zwijał swoje pierwsze cygara. W 1937 roku powstała pierwsza marka Newmana – Brick House. Chcąc uhonorować swoją rodzinę i dziedzictwo, J.C. wzorował markę Brick House na wzór swojego domu z dzieciństwa – jedynego ceglanego domu w ich małej węgierskiej wiosce. Miejscowi i goście zbierali się w domu co noc, aby jeść, pić, palić i cieszyć się swoim towarzystwem. 

Wraz z Wielkim Kryzysem nadszedł koniec ceglanego domu. Markę wycofano na kilkadziesiąt lat, dopiero w 2009 roku została odtworzona przez wnuków Newmana – Erica  i Bobby’ego. Używali oni najlepszej jakości nikaraguańskiego tytoniu do produkcji cygar. Każde cygaro owinięte w obfity liść Havana Subido zawiera bogatą mieszankę nikaraguańskich tytoni, ręcznie zwijanych przez mistrzów rzemiosła. Starzone w górach Nikaragui, każde cygaro Brick House jest połączeniem doskonałej konstrukcji, świetnej jakości i mistrzowskiej mieszanki tytoniowych liści. Marka Brick House stała się jedną z najczęściej recenzowanych w Internecie. Ponadto cygara Brick House sprzedawały się od razu, więc nie trudno się domyślić, że szybko stały się bestsellerami w całym kraju.

J.C. Newman Cigars

Obecnie nowe pokolenie kontynuuje tradycję rodziny Newmanów pod kierownictwem braci Erica Newmana, prezesa, i Bobby'ego Newmana, wiceprezesa wykonawczego. W 2017 r. syn Erica, Drew, został pierwszym członkiem czwartego pokolenia, który dołączył do firmy w pełnym wymiarze godzin, obejmując stanowisko głównego radcy prawnego.

Firma, którą J.C. Newman założył ponad sto lat temu, jest silniejsza niż kiedykolwiek. Diamond Crown jest wysoko cenionym cygarem, a także najlepiej sprzedającą się marką humidorów i akcesoriów do cygar. Cuesta-Rey natomiast jest jednym z najpopularniejszych cygar premium na świecie, cieszącym się popularnością wśród Aficionados w 61 krajach na sześciu kontynentach. Wprowadzenie na rynek cygara Brick House przekroczyło wszelkie oczekiwania i zostało uznane przez Cigar Aficionado Magazine za jedno z 25 najlepszych na świecie w 2011 r. (Brick House Robusto) i w 2017 r. (Brick House Corona Larga).

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 31,00 zł - 279,00 zł

Aktywne filtry:

Sampler Brick House Sesenta 6x60 to zestaw czterech cygar o różnych smakach i aromatach. Jest to idealny wybór dla koneserów cygar, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Cena 219,00 zł