malutkie cygaretki oliva v idealne do kawy
5 opakowań cygaretek idealnych na chwilkę relaksu
malutkie cygaretki oliva v idealne do kawy
5 opakowań cygaretek idealnych na chwilkę relaksu
  • Promocja

Cygaretki Oliva Serie V Mini 20

Oliva Serie V Mini to idealne połączenie gładkich nut kawy, czekolady i tytoniu w kompaktowej formie, wykonane z najlepszych liści tytoniowych z Nikaragui. Doskonale sprawdzi się podczas przerwy w pracy, porannej kawy lub wieczornego drinka.

Ocena ogólna:

85,50 zł
95,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 95,00 zł

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

tag_faces 9 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygaretki Oliva Serie V Mini 20

Szukasz cygara, które zapewni Ci bogate doznania smakowe w krótkim czasie? Oliva Serie V Mini to idealny wybór! To niewielkie cigarillo łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w serii V, oferując gładkie, ale zarazem odważne smaki kawy, przypraw, czekolady i naturalnego tytoniu.

Oliva to rodzina z wielopokoleniową tradycją uprawy tytoniu, sięgającą 1886 roku. Ich nienaganna reputacja i dbałość o każdy detal przekładają się na najwyższą jakość liści tytoniowych. Mieszanka Serie V jest kwintesencją kunsztu rodziny Oliva, a teraz możesz doświadczyć jej w nowej, kompaktowej formie. Serie V Mini to idealne cygaro na krótki relaks w ciągu dnia. Doskonale sprawdzi się podczas przerwy w pracy, porannej kawy lub wieczornego drinka. Niezależnie od okazji, ten mały skarb zapewni satysfakcjonujące doznania smakowe.

Opakowanie zawiera 20 sztuk cygaretek.

Rodzaj
maszynowo robione
Moc
łagodna
Format
cigarillo

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię