cygaro idealne na chwilę przerwy przy mocnej kawie
cygaro idealne na chwilę przerwy przy mocnej kawie

Nub Connecticut 354

Mocna kawa i Nub Connecticut to nieodłączna para. To "nowoczesne" cygaro zapewni ok. 50 minut relaksu w pędzącym świecie. Zatrzymajmy się więc na chwilę...

Ocena ogólna:

44,90 zł

Najniższa cena produktu 44,90 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

tag_faces 4 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygara Nub Connecticut 354

Przyjemność palenia cygar Nub jest definiowana przez jakość składników, mistrzostwo ich konstrukcji oraz idealny dobór mieszanki liści tytoniu. Nub'y są efektem badań nad cygarami, które prowadził ich projektant Sam Leccia.

Zwiększenie kalibru przy jednoczesnym, maksymalnym zmniejszeniu długości cygara, okazało się innowacją na miarę XXI wieku. Leccia tchnął nowoczesność w przedmiot, charakteryzujący się do tej pory tradycjonalizmem, będącym z reguły zamkniętym na zbytnie udoskonalenia. Tym razem powstało odkrycie, które można zdecydowanie nazwać kolejnym etapem w rozwoju cygar. 

Eksperymenty Lecciego z kalibrami w zakresie 58 - 66 zaowocowały doborem optymalnego połączenia średnicy i długości cygara. Dzięki temu Nub'y zapewniają pełnię aromatów niemal od samego zapalenia a następnie ich stabilność. Jednocześnie czas ich palenia jest zbliżony do klasycznego robusto. W skrócie, to część sekretnej receptury na świetne, "nowoczesne" cygara. Istotnie, Nub'y mają duże szanse stać się kultowymi cygarami obecnych czasów.

Nub Connecticut 354 zawiera wkładkę i zawijacz nikaraguański, zaś pokrywa to aksamitny, perfekcyjny liść Connecticut-seed z Ekwadoru. To jedyny Nub, który w smaku jest lekki, kremowy, ale zaskakuje złożonością aromatów dzięki swojej zwiększonej średnicy. Czas jego palenia to ok. 40 minut. 

Rodzaj
ręcznie robione
Pochodzenie
Nikaragua
Moc
łagodna do średniej
Kaliber (ring)
54
Długość
95 mm
Format
nub
Czas palenia
30-60 minut
Pokrywa (wrapper)
Natural Ecuadorian Connecticut
Zawijacz (binder)
Nicaragua
Wkładka (filler)
Nicaragua
Opakowanie zbiorcze
skrzynka 24 szt.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię