Cygara Bolivar | kubański tytoń | kubańskie cygara

Bolivar

Marka Bolivar została założona w 1902 roku na cześć Simona Bolivara (1783-1830), słynnego dowódcy wenezuelskiego. Przeszedł on do historii jako wyzwoliciel Ameryki Południowej spod rządów Hiszpanii. Zgodnie z charakterem historycznej postaci, marka Bolivar charakteryzuje się silną osobowością smaku i aromatu cygar. Bolivar jest jedną z najsilniejszych i najbardziej smakowych marek Habanosa. 

Cygara tej marki cieszą się wśród Aficionados opinią treściwych, o pełnym i typowym kubańskim aromacie. Swoim charakterem mają symbolizować odwagę XIX-wiecznego bohatera. Są zdecydowane w smaku, dlatego przeznaczone są dla doświadczonych Aficionados i koneserów mocnych aromatów. 

Najlepsze cygara na świecie

Cygara Bolivar są znane z mocnego smaku i aromatu, co wynika z połączenia tytoniu z najlepszych plantacji z różnych regionów Kuby. Ich cechą charakterystyczną jest również fakt, że są wykonane w tradycyjny sposób ręczny, co gwarantuje doskonałą jakość i niepowtarzalny smak.

Wśród cygar oferowanych przez Bolivar znajdują się m.in. Belicosos Finos, Coronas Gigantes, Petit Coronas i Royal Coronas. Każda z tych linii charakteryzuje się innym kształtem i rozmiarem, ale wszystkie cechują się wyjątkową jakością tytoniu i perfekcyjnym wykonaniem. Bolivar to marka dla miłośników cygar, którzy cenią sobie tradycję, jakość i wyrafinowany smak. Cygara Bolivar są uważane za jedne z najlepszych cygar na świecie i stanowią synonim luksusu i elegancji.

Filtry:

Moc

Czas palenia

Format

Cena

  • 54,00 zł - 99,00 zł

Aktywne filtry:

Kubańskie cygaro o złożonym smaku i bogatym aromacie. Świetne do zapalenia w towarzystwie filiżanki kawy. Uznawane za przedstawiciela prawdziwego kubańskiego smaku tytoniu.

Cena 64,90 zł