zestaw upominkowy z cygarem la flor dominicana oraz miniaturką whisky
zestaw upominkowy z cygarem la flor dominicana oraz miniaturką whisky

Cygara na prezent - Suave Insurrecto i J.W. Black Label

Zestaw prezentowy w drewnianej skrzyneczce dla miłośnika cygar i whisky. Upominek zawiera buteleczkę whisky Johnnie Walker Black Label, cygaro La Flor Dominicana w tubie oraz akcesoria cygarowe.

Ocena ogólna:

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Cygara na prezent - Suave Insurrecto i J.W. Black Label

Elegancki zestaw upominkowy z cygarem marki La Flor Dominicana w tubie, buteleczką whisky Johnnie Walker Black Label o pojemności 50 ml oraz klasyczną zapalniczką typu jet w czarnym, matowym kolorze, zapałkami do cygar, a także obcinarką.

La Flor Dominicana Suave Insurrecto to pierwsza linia cygar wprowadzona przez Litto Gomeza w 1994 roku. Jest to klasyczne cygaro premium, łagodne o zrównoważonych, gładkich smakach. Wkładka i zawijacz zbudowany jest z dominikańskich liści tytoniu. Pokrywa to liść typu Connecticut Shade nadający cygaru niepowtarzalny wygląd oraz smak.

Johnnie Walker Black Label jest znaną i cenioną wersją blended tej szkockiej whisky. Otrzymała wiele nagród, w tym 3-krotne zwycięstwo w konkursie The Scotch Whisky Masters (2015, 2019 i 2020). Trunek jest bardzo aromatyczny. Podczas degustacji możesz poczuć cytrusy, figi, korzenne przyprawy, biały pieprz, toffi zboża, dym, a także ziołowe akcenty.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię