okrągła drewniana popielnica
ręcznie robiona okrągła popielnica na 4 cygara
okrągła drewniana popielnica
ręcznie robiona okrągła popielnica na 4 cygara

Popielnica drewniana na 4 cygara - okrągła

Klasyczna okrągła popielnica z miejscem na odłożenie 4 cygar. Wykonana ręcznie z drewna. Elegancka, minimalistyczna, prosta i pasująca do każdego wnętrza. 

Ocena ogólna:

359,00 zł

Najniższa cena produktu 359,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

tag_faces 36 pkt w Programie Lojalnościowym

Popielnica drewniana na 4 cygara - okrągła

Drewniana popielnica na cztery cygara to prawdziwy rarytas dla miłośników szlachetnego dymu. Jej okrągły kształt i pięknie wykończona powierzchnia sprawiają, że jest to akcesorium nie tylko praktyczne, ale także piękne wizualnie. Drewno, z którego wykonano popielnicę, emanuje przyjemnym zapachem i ma naturalną, ciepłą barwę. Powierzchnia jest wygładzona i delikatnie połyskująca, co nadaje jej wyjątkowego blasku. 

Wgłębienia na cygara są perfekcyjnie dopasowane, aby cygara nie poruszały się ani nie przesuwały w popielnicy. Okrągły kształt nadaje jej niepowtarzalnego charakteru i sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Popielnica ma idealny rozmiar - nie jest zbyt duża, aby można było ją łatwo przenosić, ale także nie jest zbyt mała, aby pomieścić w niej cztery cygara. Jest to idealny wybór dla koneserów dobrego smaku, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania.

Wymiary: 18 cm średnicy x 3,4 cm wysokości.

Zdjęcie popielnicy ma charakter poglądowy. Popielnice wykonywane są ręcznie z drewna, dlatego mogą się różnić odcieniami.

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię