popielnica na cygara wykonana z drewna
prostokątna popielnica na 2 cygara
unikatowa popielnica na cygara
popielnica na cygara wykonana z drewna
prostokątna popielnica na 2 cygara
unikatowa popielnica na cygara

Popielnica drewniana na 2 cygara

Klasyczna, prostokątna popielnica na 2 cygara wykonana ręcznie z drewna. Rzemieślniczy charakter i niespotykany design sprawiają, że pasuje ona do każdego wnętrza.

Ocena ogólna:

259,00 zł

Najniższa cena produktu 259,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

tag_faces 26 pkt w Programie Lojalnościowym

Popielnica drewniana na 2 cygara

Drewniana popielnica na dwa cygara należy do akcesoriów, które emanują elegancją i luksusem. Jest wykonana z najlepszej jakości drewna, które połączone z precyzyjnymi wykończeniami, tworzy niezapomniane wrażenie. Prostokątny kształt popielnicy jest stylowy i minimalistyczny. Został wykonany z doskonałym smakiem, dzięki czemu idealnie wpisuje się w każdy design. Wyprofilowane wgłębienie, w którym umieszcza się cygaro, jest perfekcyjnie dopasowane, tak aby cygaro mogło odpocząć bezpiecznie i stabilnie.

Drewno, z którego wykonano popielnicę, jest naturalne i ciepłe w dotyku. Ma piękny, jedwabisty połysk, który sprawia, że chce się jej dotykać. Jest ona w idealnym rozmiarze, dzięki czemu jest poręczna i bardzo praktyczna. Po użyciu, można ją łatwo wyczyścić. To popielnica, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu koneserowi dobrego smaku, który docenia wysoką jakość wykonania i klasyczne piękno drewna.

Wymiary: 20 cm długości x 12,5 cm szerokości x 3,2 cm wysokości.

Zdjęcie popielnicy ma charakter poglądowy. Popielnice wykonywane są ręcznie z drewna, dlatego mogą się różnić odcieniami.

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię