duża zapalniczka do cygar marki palio
zapalniczka palio balista w ciemnostalowym kolorze
zapalniczka z jednym płomieniem
zapalniczka palio zapakowana w kartonowe pudełko
duża zapalniczka do cygar marki palio
zapalniczka palio balista w ciemnostalowym kolorze
zapalniczka z jednym płomieniem
zapalniczka palio zapakowana w kartonowe pudełko
  • Promocja

Zapalniczka do cygar Palio Ballista Gunmetal PAL-300GM

Potężny płomień, pojemny zbiornik, elegancki design. Idealna zapalniczka dla pasjonatów, którzy cenią sobie intensywne doznania smakowe. Niezawodność na każdej wysokości, stylowa towarzyszka chwil relaksu.

Ocena ogólna:

75,65 zł
89,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 89,00 zł

tag_faces 8 pkt w Programie Lojalnościowym

Zapalniczka do cygar Palio Ballista Gunmetal

Zapalniczka Palio Ballista Gunmetal to prawdziwa gratka dla miłośników cygar, którzy doceniają elegancję i wyjątkowe doznania palenia. Ta potężna zapalniczka z jednym płomieniem to prawdziwy gigant. Wyposażona w dodatkowo pojemny zbiornik na paliwo, zapewnia długotrwałe użytkowanie, a łatwy w obsłudze regulator pozwala dostosować intensywność płomienia do własnych preferencji.

Palio Ballista Gunmetal to nie tylko potężna siła ognia, ale także stylowe wykonanie. Metaliczna szarość nadaje jej wyjątkowego charakteru, sprawiając, że staje się nie tylko narzędziem, ale również eleganckim dodatkiem do zestawu cygarowego. Oprócz imponujących parametrów, ta zapalniczka została przetestowana pod względem działania na dużych wysokościach, aż do 12 000 stóp, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się jej niezawodnością nawet na górskich szczytach. Wymiary Palio Ballista Gunmetal to 54 x 22 x 89 mm, co sprawia, że jest idealna do użytku domowego czy podczas spotkań towarzyskich. 

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię