zestaw prezentowy z meksykańskimi cygarami w formacie robusto
zestaw prezentowy z meksykańskimi cygarami w formacie robusto

Cygara na prezent - El Conquistador No. 1

Zestaw trzech cygar o średniej mocy marki Casa Turrent w drewnianej skrzyneczce. Idealna propozycja na prezent. W zestawie znajduje się także obcinacz i zapalniczka. Cygara o różnej mocy, od łagodnej do pełnej.

Ocena ogólna:

179,00 zł

Najniższa cena produktu 179,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

tag_faces 18 pkt w Programie Lojalnościowym

Cygara na prezent - El Conquistador No. 1

Zestaw trzech cygar z Meksyku z marki Casa Turrent w drewnianej skrzyneczce. Idealna propozycja na prezent. W zestawie znajduje się także obcinacz i zapalniczka do cygar. Cygara o średniej mocy. 

Skład zestawu (3 cygara):

Cygaro Casa Turrent Cuba

Cygaro wytwarzane z meksykańskiego tytoniu Habano w pokrywie i zawijaczu oraz mieszanki tytoniu z Nikaragui i Meksyku we wkładce. Zachwyca nutami drzewnymi oraz lekko słodkim smakiem karmelu i orzechów.

Cygaro Casa Turrent Miami

Cygaro o średniej mocy, które powstało na cześć miasta Miami na Florydzie. Jego pokrywa i zawijacz powstały z tytoniu uprawianego w Meksyku, a wkładkę stanowi mieszanka liści z Dominikany, Meksyku i Nikaragui. Cygaro oferuje kremowe smaki z nutami tostów i ziaren zbóż.

Cygaro Casa Turrent San Andres

Kolejne cygaro obok Casa Turrent Miami i Casa Turrent Cuba, które powstało w hołdzie miejscom podróży rodzinnej firmy Casa Turrent. Podczas palenia cygaro oferuje nuty cedru, kakao, orzechów i pikantnych przypraw.

Cygara oferowane są w stylowej, drewnianej skrzyneczce, która może być idealnym pomysłem na prezent. W skład zestawu wchodzi także obcinacz i zapalniczkę do cygar.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię