zestaw akcesoriów idealny na prezent dla fana cygar
popielnica i zapalniczka w zestawie
zgrabna czarna popielnica na cygara marki passatore
solidna i elegancka zapalniczka cygarowa
zestaw akcesoriów idealny na prezent dla fana cygar
popielnica i zapalniczka w zestawie
zgrabna czarna popielnica na cygara marki passatore
solidna i elegancka zapalniczka cygarowa

Zestaw zapaliczka i popielnica Passatore 234911

Zestaw marki Passatore idealny na prezent dla miłośnika cygar. Zawiera popielnicę, zapalniczkę z 2 płomieniami typu jet i wbudowaną wyrzynarką. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko upominkowe.

Ocena ogólna:

239,00 zł

Najniższa cena produktu 191,20 zł w ciągu ostatnich 30 dni

tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym

Zestaw prezentowy zapaliczka i popielnica Passatore

Praktyczny zestaw dla miłośników cygar, w którym znajduje się zapalniczka Passatore w kolorze czarno-chromowym z podwójnym płomieniem oraz popielnica do cygar w kolorze czarnym. Ten niezwykły zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się aromatycznymi cygarami. Zapalniczka o wysokiej jakości posiada dwa płomienie typu jet, a na jej spodzie znajduje się składana wyrzynarka o średnicy 7 mm, zapewniająca precyzyjne przygotowanie cygara do palenia. Zestaw zawiera również solidną popielnicę z podparciem dla cygara. Dzięki temu duetowi, moment przyjemności może rozpocząć się od razu.

Ten praktyczny zestaw marki Passatore ma wszystko, czego potrzebujesz do idealnego doświadczenia palenia cygar. Zapalniczka z podwójnym płomieniem, wyposażona w wygodną wyrzynarkę, umożliwia szybkie i dokładne przygotowanie cygara. Popielniczka zapewnia wygodne i stylowe miejsce na popiół z cygara, z wyraźnie wyznaczonym miejscem na odłożenie cygara. Ten zestaw jest idealny dla prawdziwych pasjonatów cygar, łącząc funkcjonalność i elegancję w jednym. Oferowany w ozdobnym pudełku, jest także doskonałym prezentem dla miłośników cygar.

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię