Cigarro.pl
Wyszukiwarka
cygaro miesiąca
Sortuj wg:
Aktualności
 • 2020-01-01 11:00

  Drodzy Aficionado,

   

  od 2 stycznia 2020r. liczymy nasz asortyment. Zamówienia złożone w okresie noworocznym będą wysyłane od 3 stycznia.

   

  Pozdrawiamy, CIGARRO.PL

   

   

 • 2018-05-23 11:00

  Strona Cigarro.pl przykłada dużą wagę do ochrony Twojej prywatności. Pragniemy zapewnić, że traktujemy Twoje dane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się.

 • 2017-07-20 11:56

  Lista produktów alkoholowych znadujących się na stronie jest prezentacją asortymentu znajdującego się w sklepach stacjonarnych w Warszawie, gdzie tylko i wyłącznie można dokonać ich zakupu.

 • 2017-04-05 12:00

  Odbiór osbisty (MARKI, AL. J. PIłsudskiego 185a): 0,00 zł

  Kurier UPS: 24,50 zł
  Kurier InPost: 16,00 zł
  Paczkomaty 24/7: 13,99 zł

  Pełnomocnik zakupu: 16,00 zł

  Pobranie: +5,00zł

   

  Darmowa wysyłka przy płatności przelewem:
  > 300 zł Paczkomaty 24/7, Kurier In Post
  > 500 zł Kurier UPS

 • 2015-04-03 08:00

  Poszukują Państwo cygar marki niedostępnej w Cigarro.pl?

   

  Możemy to zmienić. Wystarczy wysłać do nas wiadomość (na cygarowe.zyczenia@cigarro.pl) z nazwą ulubionej marki lub cygara, a my sprawdzimy czy możemy wprowadzić daną pozycję do naszej oferty.

 • 2014-04-08 15:00

  Miło nam poinformować, że po zalogowaniu mogą Państwo dodawać komentarze do produktów.

   

  Mamy nadzieję, że będzie to ciekawe uzupełnienie naszych opisów, zwłaszcza cygar. Komentarz można dodać do każdego produktu – formularz umieszczony jest pod jego opisem.

Oferta dla firm

Cygara przeżywają swój renesans od ponad stu lat. W odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich Aficionados powstała firma F.H.U. IGUANA s.c. Swoją działalność rozpoczęła w maju 2006, a jej powstaniu towarzyszyła pasja do cygar oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe założycieli.

 

Misją firmy F.H.U. IGUANA s.c. jest profesjonalna obsługa zarówno Państwa – miłośników cygar, jak i naszych partnerów biznesowych, zainteresowanych cygarami klasy premium i usługami powiązanymi.

Działalność firmy obejmuje:

sklep internetowy Cigarro.pl - Twój sklep z cygarami
sprzedaż hurtową cygar i akcesoriów do sklepów, restauracji i hoteli
– ofertę upominków biznesowych
– ofertę upominków do koszy prezentowych
– ofertę dla segmentu HORECA (hotele, restauracje)
catering cygarowy podczas uroczystości i imprez

Nasze starania mają na celu utrzymanie jak najwyższej jakości obsługi naszych partneróww, nawiązując do dawnych tradycji handlowych i kolonialnego charakteru sprzedaży cygar.

 

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową dla sklepów, hoteli i restauracji. Aby nawiązać z nami współpracę i poznać warunki handlowe, prosimy o przesłanie zapytania na adres podany w zakładce kontakt.

 

Upominki biznesowe

Cygara i akcesoria cygarowe mogą być wyśmienitym upominkiem dla Państwa partnerów biznesowych. Oprócz poniższej oferty – na Państwa życzenie – przygotujemy specjalną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb, zarówno pod względem samych cygar, akcesoriów, dodatków jak i sposobu opakowania oraz oznakowania.

Cygara dobieramy tak, aby zadowoliły początkujących Aficionados oraz wytrawnych koneserów i znawców cygar.

Branding upominków, czyli indywidualne dedykacje lub oznakowanie z Państwa logo w postaci grawerunku lub banderolki na cygarze, będzie idealnym rozwiązaniem do obdarowania klientów podczas imprezy oraz jako wyraz podziękowania.

 

Cygara do koszy prezentowych

Polecamy cygara jako ciekawe uzupełnienie koszy prezentowych. Szczególnie polecamy cygara w tubach, w niewielkich zestawach tzw. samplery oraz cygaretki. Proponujemy także zestawy trzech cygar, obcinacza i zapałek w drewnianej skrzyneczce Cigarro.pl.

Oferujemy też możliwość brandowania skrzyneczki w Państwa logo, które może być umieszczone na banderolce lub folii metalizowanej z grawerunkiem. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o przesłanie zapytania na adres podany w zakładce kontakt.

 

HORECA i catering cygarowy

Organizowane przez Państwa przyjęcia i imprezy możemy uzupełnić naszą ofertą cateringu cygarowego.

Proponujemy cygara:

– w tubach szklanych i aluminiowych dla zachowania świeżości poza humidorem,
– w pojedynczych kartonikach
– w formatach dobranych do imprezy
– banderolką z logo lub dedykacją
– gabloty i humidory prezentacyjne

Profesjonalny catering cygarowy jako uzupełnienie oferty, zdecydowanie podniesie prestiż Państwa hotelu, restauracji czy lokalu.

Wśród Państwa Partnerów znajdują się zapewne początkujący Aficionados oraz wytrawni koneserzy. Cygaro będzie wyśmienitym dopełnieniem lunchu, kolacji czy też chwili relaksu z kawą lub szklanką ulubionego trunku. Satysfakcja z tych doznań sprawi, że Państwa Partnerzy na długo zapamiętają te chwile.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość można również wysłać za pomocą formularza w zakładce kontakt.