Cigarro.pl
Wyszukiwarka
cygaro miesiąca
Sortuj wg:
Aktualności
 • 2020-01-01 11:00

  Drodzy Aficionado,

   

  od 2 stycznia 2020r. liczymy nasz asortyment. Zamówienia złożone w okresie noworocznym będą wysyłane od 3 stycznia.

   

  Pozdrawiamy, CIGARRO.PL

   

   

 • 2018-05-23 11:00

  Strona Cigarro.pl przykłada dużą wagę do ochrony Twojej prywatności. Pragniemy zapewnić, że traktujemy Twoje dane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się.

 • 2017-07-20 11:56

  Lista produktów alkoholowych znadujących się na stronie jest prezentacją asortymentu znajdującego się w sklepach stacjonarnych w Warszawie, gdzie tylko i wyłącznie można dokonać ich zakupu.

 • 2017-04-05 12:00

  Odbiór osbisty (MARKI, AL. J. PIłsudskiego 185a): 0,00 zł

  Kurier UPS: 24,50 zł
  Kurier InPost: 16,00 zł
  Paczkomaty 24/7: 13,99 zł

  Pełnomocnik zakupu: 16,00 zł

  Pobranie: +5,00zł

   

  Darmowa wysyłka przy płatności przelewem:
  > 300 zł Paczkomaty 24/7, Kurier In Post
  > 500 zł Kurier UPS

 • 2015-04-03 08:00

  Poszukują Państwo cygar marki niedostępnej w Cigarro.pl?

   

  Możemy to zmienić. Wystarczy wysłać do nas wiadomość (na cygarowe.zyczenia@cigarro.pl) z nazwą ulubionej marki lub cygara, a my sprawdzimy czy możemy wprowadzić daną pozycję do naszej oferty.

 • 2014-04-08 15:00

  Miło nam poinformować, że po zalogowaniu mogą Państwo dodawać komentarze do produktów.

   

  Mamy nadzieję, że będzie to ciekawe uzupełnienie naszych opisów, zwłaszcza cygar. Komentarz można dodać do każdego produktu – formularz umieszczony jest pod jego opisem.

O nas

Cel

Celem naszych działań jest osiągnięcie pozycji Państwa indywidualnego doradcy ds. cygar. Zależy nam na pełnym zadowoleniu z dokonywanych u nas zakupów. Dążymy do tego poprzez profesjonalną poradę i kompetentną obsługę. Oferujemy Państwu towary najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie od autoryzowanych dostawców, wraz z kompletem informacji o towarze. Staramy się szybko reagować na Państwa potrzeby, rozszerzać ofertę i ciągle udoskonalać prowadzone przez nas działania.

 

Pasja

Pasja do cygar dała nam wystarczającą dawkę determinacji, abyśmy podjęli decyzję o rozpoczęciu własnego biznesu, a sprzyjające okoliczności pokazały spore możliwości rozwoju biznesu. Jako konsumenci cygar, przekuliśmy potrzeby Aficionados na działania i tak powstał sklep Cigarro.pl. Wierzymy, że dzięki profesjonalnej obsłudze i towarom najwyższej jakości, stanie się on Państwa sklepem z cygarami.

 

Zasady

Mając na uwadze Państwa potrzeby, kierujemy się następującymi zasadami:

 1. Oferowany w sklepie towar jest przechowywany w humidorach, w których utrzymujemy właściwe warunki dla cygar.
 2. Naszymi dostawcami są wyłącznie autoryzowani i sprawdzeni partnerzy.
 3. Każdy towar zawsze posiada dokładny opis i zdjęcie.
 4. Profesjonalnie zabezpieczamy towar przez uszkodzeniem podczas transportu, stosując specjalnie zaprojektowane firmowe opakowania.
 5. Oferujemy Państwu możliwość szybkich i bezpiecznych płatności internetowych, w tym możliwość płacenia kartą kredytową.
 6. Dzięki najlepszym dostawcom systemowi płatności (platnosci.pl) i hostingu (home.pl) zapewniamy bezpieczny proces opłacania zamówień oraz przetwarzania danych osobowych.

 

Naszą ambicją jest zdobycie Państwa przychylności i sympatii, staramy się ciągle poszerzać i urozmaicać ofertę, tak aby sklep Cigarro.pl stał się wiodącym sklepem internetowym dla polskich Aficionados.