bardzo dobre cygaro, nagrodzone przez magazyn cygarowy aficionado cigars
5 sztuk cygar, najlepszych w 2020 roku w rankingu cigar aficionado
7 najlepsze cygaro w 2020 roku
bardzo dobre cygaro, nagrodzone przez magazyn cygarowy aficionado cigars
5 sztuk cygar, najlepszych w 2020 roku w rankingu cigar aficionado
7 najlepsze cygaro w 2020 roku

Alec Bradley Gatekeeper Robusto

Wyjątkowe cygaro, stworzone przez braci kontynuujących rodzinne tradycje wraz z legendą cygarowego świata - Ernesto Perez-Carrillo. To cygaro o wyważonej kompozycji smakowej, z nutami pieprzu, nugatu, karmelu i skóry.

Ocena ogólna:

51,90 zł

Najniższa cena produktu 51,90 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

Najlepsze cygaro Alec Bradley Gatekeeper Robusto

Alec Bradley Gatekeeper Robusto to cygaro, które wyróżniło się na liście najlepszych cygar magazynu Cigar Aficionado w 2020 roku. Cygaro to projekt dwóch braci, którzy postanowili kontynuować rodzinną tradycję i stworzyć swoje własne cygara. Pomogła im w tym legenda świata cygar, Ernesto Perez-Carrillo. Alec i Bradley mieli okazję nauczyć się od niego wiele o dominikańskim tytoniu i kulturze cygarowej. Ich współpraca z Perez-Carrillo dała możliwość zderzenia ich młodzieńczej energii i nowatorskiego podejścia do cygar z bogatą wiedzą i doświadczeniem mistrza cygarowego. W efekcie powstało cygaro o bardzo złożonej i wyważonej kompozycji smakowej. Gatekeeper to cygaro o wyjątkowej symetrii smaków, z doskonałym balansem pieprzu (czerwonego i czarnego), nugatu i karmelu, które w odpowiednich momentach harmonijnie przechodzą w intensywną nutę skóry. To cygaro, które wyróżnia się z tłumu, ale jednocześnie zachowuje swoją delikatność.

Oprócz smaku, także wygląd cygara jest unikalny. Jest ono ozdobione pierścieniem z wizerunkiem Meduzy, co nawiązuje do słynnej brązowej rzeźby Perseusza z głową Meduzy autorstwa Benvenuto Celliniego. Choć nie wiadomo dokładnie, jakie ma to powiązanie z cygarem, pierścień na pewno dodaje mu niepowtarzalnego stylu i charakteru. Alec Bradley Gatekeeper Robusto to świetny przykład na to, jak nowa generacja cygarowych producentów może połączyć wiedzę i doświadczenie ze świeżością spojrzenia i innowacyjnym podejściem. To cygaro, które z pewnością zasługuje na uwagę i spróbowanie.

Rodzaj
ręcznie robione
Pochodzenie
Honduras
Moc
średnia
Kaliber (ring)
50
Długość
127 mm
Format
robusto
Czas palenia
30-60 minut
Pokrywa (wrapper)
Ecuador (Habano)
Zawijacz (binder)
Nicaragua
Wkładka (filler)
Nicaragua, Dominican Republic
Opakowanie zbiorcze
skrzynka 20 szt.

Opinie

Oceny produktu

Budowa:

Aromat:

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię