wyjątkowe w smaku cygara włoskie pakowane po 4 sztuki
wyjątkowe w smaku cygara włoskie pakowane po 4 sztuki

Tornabuoni Levante 4 szt.

Tornabuoni Levante to harmonia smaków i aromatów. W tym cygarze spotykają się regiony Kampanii i Valtiberina, tworząc niepowtarzalne doświadczenie palenia. Starannie pakowany przy użyciu historycznych maszyn, Levante oferuje gorzkie i słodkie niuanse, wzbogacone pikantnym akcentem.

Ocena ogólna:

56,00 zł

Najniższa cena produktu 56,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

Włoskie cygaro Tornabuoni Levante

Tornabuoni Levante, nazwane jest na cześć wschodzącego słońca nad wybrzeżem Morza Śródziemnego. To cygaro o wyjątkowym charakterze i doskonałej jakości, które powstało w wyniku spotkania dwóch regionów: Kampanii i Valtiberina. Każde Tornabuoni Levante jest starannie pakowane przy użyciu tradycyjnych maszyn z drugiej połowy ubiegłego wieku. To autentyczne połączenie tradycji i rzemiosła, które podkreśla wyjątkowość tego cygara. Wypełnienie cygara to selekcja górnych liści tytoniu z Kampanii, długo sezonowanych, oraz szlachetnego Kentucky z Valtiberina. Ta starannie dobrana mieszanka tytoni nadaje Levante wyjątkowy smak i aromat. Podczas palenia możesz oczekiwać gorzkiego akcentu, który harmonijnie łączy się ze słodkimi i pikantnymi niuansami, tworząc wyrafinowaną symfonię smaków.

Levante ma stożkowy kształt, który doskonale leży w dłoni i zapewnia wygodne palenie. Jego krótki wypełniacz gwarantuje optymalny czas palenia, pozwalając cieszyć się każdym momentem degustacji. To średniej mocy cygaro, które zadowoli zarówno doświadczonych koneserów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Dodatkowym atutem Tornabuoni Levante jest jego proces fermentacji, który jest specyficzny i trwa co najmniej 6 miesięcy. To pozwala cygaru na rozwinięcie pełnej palety smaków i aromatów, tworząc niezapomniane wrażenia dla podniebienia.

Opakowanie zawiera 4 cygara.

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię