cygaro włoskie robione maszynowo
cygaro włoskie robione maszynowo

Tornabuoni Nazionale 2 szt.

Wyselekcjonowany włoski tytoń Kentucky, starannie zwinięty w stożkowy kształt, dojrzewający przez 6 miesięcy. Lekko gorzki smak z delikatną słodyczą zapewnia wyjątkowe doznania dla koneserów szukających autentycznego i zrównoważonego cygara. 

Ocena ogólna:

48,00 zł

Najniższa cena produktu 48,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni

Wybierz Ilość:
Kup więcej! Oszczędzasz do 10%

Cygara Tornabuoni Nazionale

Fascynujący świat włoskiego tytoniu i włoskich cygar odkrywa marka Tornabuoni. W Toskanii, gdzie włoska tradycja, staranne rzemiosło i doskonała jakość tytoniu spotykają się, tworząc niezapomniane doznania dla miłośników cygar. Przenieś się do urokliwych okolic Toskanii i zanurz się w aromatycznym dymie tego wyjątkowego cygara.

Tylko najwyższej jakości włoski tytoń Kentucky jest starannie wyselekcjonowany, poddawany unikalnym procesom przetwarzania i utwardzany za pomocą wody i ognia. To właśnie ta metoda nadaje liściom wyjątkowe cechy, które zostają uwiecznione w cygarach Tornabuoni Nazionale. Każde cygaro jest ręcznie zwijane przy użyciu maszyn, które mają zdolność tworzenia idealnie zbalansowanych i precyzyjnych zwinięć. Ta tradycyjna technika pozwala na pełne wydobycie bogactwa smaków i aromatów. Niezwykła mieszanka tytoniowa tych cygar składa się z wysokiej jakości tytoniu Kentucky z regionów Valtiberina i Benevento. To połączenie zapewnia unikalne doznania smakowe, które urzekają podniebienie od pierwszego do ostatniego zaciągnięcia. Wspaniały wrapper z Kentucky z Valtiberina otacza delikatnie przygotowany wypełniacz, tworząc harmonijną całość. Po skręceniu, cygara Tornabuoni Nazionale spokojnie dojrzewają przez co najmniej 6 miesięcy, co pozwala na pełne wydobycie smakowych niuansów i zapewnienie doskonałej równowagi. Ich staranne starzenie nadaje im głębi i charakteru, sprawiając, że są gotowe do zaprezentowania wyjątkowej jakości. Podczas degustacji Tornabuoni Nazionale odkrywa lekko gorzki smak z delikatną słodyczą, która idealnie równoważy całość. To cygara o intensywnym i satysfakcjonującym aromacie, które jest dedykowane koneserom poszukującym długotrwałego i pełnego smaku cygara.

Opakowanie zawiera 2 cygara.

Opinie

Oceny produktu

Cena/Jakość:

Zaloguj się, aby dodać opinię